Królowa monet znaczenie karty

Królowa monet znaczenie karty

Królowa monet tarot znaczenie

Królowa monet nazywana jest również królową denarów. Nadszedł okres, w którym człowiek może czerpać przyjemność z dóbr materialnych. Doceniamy to, co mamy oraz pragniemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obie strony – wskazane jest również branie. Czujemy przemożną radość z wymieniania się prezentami. Kosztowny styl życia i eleganckie akcesoria wzbudzają w nim zachwyt. Ponadto, pragniemy się nimi otaczać oraz się dzielić. Pragniemy dbać też o urodę naszego ciała. Królowa monet sygnalizuje, że jest to okres, w którym pozytywne podejście nie powinno nas opuszczać.

Królowa monet a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się pociągiem do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. robienie estetycznego makijażu albo perfekcyjnie skomponowanym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może pokazywać bogactwo. Stara się zbudować rodzinną atmosferę, a ludzie za nią wręcz przepadają. Ochoczo udzieli pomocy i kieruje się rozumem.

Królowa monet finanse tarot

Pomyślny czas w strefie zawodowej. Odnalezienie w sobie nowych uzdolnień – zarządzanie załogą, z tego powodu możliwy awans na stanowisko kierownika, managera. To okres, w którym nie powinno brakować nam gotówki.

Królowa monet w miłości

Królowa monet radzi, aby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co interesujące jako kobiety znamy swoją wartość. Chcemy, by ta szczególna osoba zrozumiale opisała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta mówi, że jesteśmy pociągające dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się możliwość poznania kobiety, która ma cechy królowej denarów – rodzinna, opiekuńcza, wytworna. To idealna matka/żona. Co interesujące może poprawić stan finansów.

Królowa monet a wydarzenia

Jest to bezpieczny okres. Wszystko dąży ku harmonii. Szczególnie w sferze materialnej. Inwestycje przyniosą oczekiwane efekty, stabilizację materialną. Jest to czas sprzyjający urzeczywistnianiu projektów, ponieważ wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Królowa monet a związek

Królowa denarów pokazuje związek obfitujący w dojrzałość, dbałość, czułość. To bardzo korzystne cechy. Dzięki temu możemy poczuć, iż dokonaliśmy odpowiedniego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to także zdolność przyznania się do błędu, a zatem próba rozwiązania nieporozumienia.

Królowa monet jako karta dnia

Królowa denarów mówi, aby dostrzec, jak dużo mamy oraz docenić to. Jeżeli słabo wierzymy w swoje możliwości, to trzeba skoncentrować się na własnych sukcesach. Sukcesy sprzed kilku lat pomogą nabrać nam motywacji. Pokażmy sobie oraz innym wokół jak wiele umiemy zdziałać!

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę