10 kielichów znaczenie karty

10 kielichów znaczenie karty

10 kielichów tarot znaczenie

10 kielichów nazywana jest również 10 pucharów. Przedstawia osiągnięcie 100% zadowolenia. Nierzadko zapowiada udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, iż wszystko zmierza na właściwe tory, choć mogłoby się wydawać inaczej. Jednak 10 pucharów może być także ostrzeżeniem. Jeżeli odczuwamy wrogość do osoby, o którą pytamy karty, symbolizuje to, że przepowiednia także nie będzie pozytywna. Może okazać się, że nas oszuka lub też zdradzi. Czasami symbolizuje jedynie, iż postrzegamy tę osobę w jasnych kolorach. Nie potrafimy dostrzec jaka ta osoba jest w głębi serca. Interpretacja 10 kielichów zależy od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart przepowiednia nie będzie napawać nas optymizmem.

10 kielichów a związek

10 pucharów symbolizuje poprawienie się sfery emocjonalnej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, serdeczność, spełnienie, równość, partnerstwo, zgodność. Nierzadko przepowiada zawarcie małżeństwa lub zamieszkanie razem. To właściwy czas, by zdecydować się na potomka!

10 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi odgrywają ogromną rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać gości. Tak samo, jak kocha gości w domu w takim samym stopniu lubi być gościem. Ma słabość do rozwlekłych, niekończących się monologów.

10 kielichów jako karta dnia

Wszechświat obsypuje nas tym, co najlepsze. Musimy wreszcie zauważyć, iż nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Nie ma na co narzekać. Nie są potrzebne żadne zmiany. Aktualnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest idealne.

10 kielichów w miłości

Dla singli może oznaczać romans lub wejście w związek. W sytuacji gdy pytamy karty o określoną osobę i o jej uczucia to karta niesie pozytywne przesłanie. Chce, by się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na rzeczywistym uczuciu, równości i zgodności. To od nas zależy jednak, jak sprawy się potoczą, gdyż nic nie dzieje się samo. Związek potrzebuje wkładu pracy, by był satysfakcjonujący!

10 kielichów a wydarzenia

Czekają wydarzenia o pomyślnym przebiegu, w których bierze udział rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak niesnasek i zatargów między członkami rodziny. Jeżeli jednakże mamy od dawna niedobre relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub też lekkiego poprawienia się stosunków rodzinnych.

10 kielichów finanse tarot

Pozytywny symbol dla finansów. Awanse bądź też inne nagrody, które przekładają się na zysk finansowy. Dla prowadzących biznes sygnalizuje rozszerzenie perspektyw – wdrożenie nowości bądź działalność wielobranżową.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę