9 mieczy znaczenie karty

9 mieczy znaczenie karty

9 mieczy tarot znaczenie

9 mieczy przedstawia wagę nieustającego stresu w życiu człowieka. Powstał on na skutek tego, iż wzięliśmy na siebie zbyt dużo. Myśleliśmy, iż uda nam się pogodzić ilość obowiązków z odpornością psychiczną i starczy sił na zwalczenie problemów. Tak się jednakże nie wydarzyło dlatego też towarzyszy nam silny strach. Analizujemy, co będzie dalej. Analizujemy najdrobniejsze niuanse, które doprowadzają nas do zderzenia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa wypełniona jest wszechogarniającym uczuciem pecha. Człowiek spodziewa się najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Nieszczęścia odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, tylko tam pozostaną.

9 mieczy a wydarzenia

Nadciągają chwile, które uniemożliwią nam zaznanie momentu spokoju. Trzeba spodziewać się złych wieści, życia w nieustającym napięciu. Nieustannie będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy ścigają nas bez przerwy. My zaś musimy stawiać im czoła bez wytchnienia.

9 mieczy jako karta dnia

Nie wolno zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek może dać ukojenie. Opowiedzenie komuś o swoich kłopotach może przynieść nie tylko ulgę, lecz także rozwiązanie kłopotu. Oczywiście znaczące, by empatia była nieodłącznym elementem jego charakteru. 9 mieczy uprasza, by kontrolować własne myśli, ponieważ to one są źródłem bólu.

9 mieczy finanse tarot

Sytuacje przyjmą skomplikowany przebieg. Może to się objawić długami, których spłacenie nie jest takie proste. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy powiązane choćby z kłopotami w firmie. Jako osoba bezrobotna możemy mieć problem ze znalezieniem posady. Pojawią się sytuacje, z których trudno się wygrzebać.

9 mieczy a związek

Karta wskazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w bliskość. Przynajmniej jedno z partnerów potrzebuje uczucia, serdeczności, miłości. Może pojawić się też poczucie tęsknoty i opuszczenia w związku. 9 mieczy pokazuje na to, że prędzej czy później związek się skończy. Możliwe, że nie da się go ocalić.

9 mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie głównie przytłoczona kłopotami. Z tego powodu może mówić nam o swoich problemach, by chociażby na chwilę zrzucić z siebie natłok zobowiązań. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga wzmożonego wysiłku intelektualnego.

9 mieczy w miłości

9 mieczy pokazuje na to, iż pojawia się nawał pesymistycznych myśli. Wracanie do chwil cierpienia nie jest w ogóle budujące. Nastawienie do teoretycznego związku w sposób „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „na pewno mnie zrani” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Lepiej momentalnie zrezygnować z takiego związku.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę