2 kielichów znaczenie karty

2 kielichów znaczenie karty

2 kielichów tarot znaczenie

2 kielichów nazywana jest również 2 pucharów. Oznacza start znajomości. Drugą osobę trzeba traktować równorzędnie. Należy przemyśleć jak byśmy chcieli, by z nami postępowano i wtedy wdrożyć to postanowienie w życie. Z drugiej strony odbieramy ostrzeżenie – nie można patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, iż mamy do czynienia jedynie z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś ciemną, gorszą stronę (cechę). Dobrą stroną 2 pucharów jest to, że wskazuje na relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto obie strony w takim samym zakresie pragną jedności, zaangażowania, zrozumienia i szczerości.

2 kielichów a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Docenia pomyślność drugiego człowieka. Jest godna zaufania, zrównoważona i komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz bądź pielęgniarka.

2 kielichów a wydarzenia

Harmonia w kontaktach z innymi. Jeśli do tej pory odczuwaliśmy wrogość albo nienawiść, to właśnie teraz przyjdzie chwila wybaczenia. Nieporozumienia zostawimy daleko za sobą i znajdziemy sposób na porozumienie z drugą osobą. Możliwe ustępstwa i odnalezienie korzystnego rozwiązania, na które z ochotą zgodzą się obydwie strony.

2 kielichów finanse tarot

Pomyślny czas w sferze finansów. Czekają nas korzystne warunki umowy, zadowolenie z pracy, wsparcie w trudnych chwilach przez współpracowników oraz udana współpraca. Co ciekawe 2 pucharów oznacza pracę we dwójkę, więc może przydarzyć się okazja do otworzenia biznesu z partnerem bądź zatrudnienie w tej samej firmie.

2 kielichów w miłości

2 kielichów wskazuje, że istnieje możliwość zawarcia romantycznego, autentycznego związku. Kluczem do sukcesu jest tolerancja, spójność w formie kompromisów i niekoncentrowanie się na wadach. To wszystko, co powinno się zrobić, aby zmienić fascynację (zauroczenie) w dojrzałą, satysfakcjonującą relację.

2 kielichów a związek

Sporo przyjemnych chwil. Możemy spodziewać się zaręczyn/ślubu oraz innych romantycznych zdarzeń. Poczujemy obopólne dopełnianie się oraz nabierzemy pewności co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś urzeknie.

2 kielichów jako karta dnia

Karta uprasza, byśmy nauczyli się uzyskiwać radość z przychylności, jaką jest sprawiedliwe traktowanie przez obydwie strony. To dar, ponieważ niełatwo trafić jest na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, opiekuńczego i wyrozumiałego. Większość osób pragnie górować nad innymi.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę