2 mieczy znaczenie karty

2 mieczy znaczenie karty

2 mieczy tarot znaczenie

2 mieczy pokazuje człowieka, który wpadł na interesujący pomysł i ma 2 możliwości drogi. Karta często mówi o tym, że racjonalne podejście do nowej idei skutkuje jej porażką. Zbyt długi okres poświęcony na rozterki, przemyślenia, zastanawianie się też nie jest wskazany, ponieważ może skutkować utratą okazji na to, żeby ideę wcielić w życie. Sytuacja przybiera formę układanki, której elementy nie pasują do siebie, a my nie możemy dojrzeć, dlaczego tak jest. Staramy się ze wszystkich sił ułożyć całość. Jednakże nadal dostrzegamy niezgodność. 2 mieczy pokazuje lęk, wahanie, trudności uczuciowe. Z tego powodu zjawia się silna potrzeba przeanalizowania sytuacji wyłącznie za pomocą racjonalnego myślenia nietkniętego uczuciami. Problemy mogą nas przerosnąć, dlatego karta uczula na to, by nie uciekać przed problemami.

2 mieczy jako karta dnia

Najlepiej sugerować się obiektywizmem. Pokój wewnętrzny to coś, czego obecnie najbardziej potrzebujemy. Dziś należy postawić na wypoczynek, bo emocje, niesłabnące rozterki oraz schowane obawy są złym przyjacielem w podejmowaniu decyzji bądź też analizowaniu.

2 mieczy a wydarzenia

2 mieczy to zdecydowanie ciężki etap. Dominują w nim przemyślenia oraz niezdecydowanie. Sytuacja będzie wymagała od nas podejmowania postanowień. W tym samym czasie dostępnych jest kilka opcji, co nie ułatwia rozwiązania trudności. Nie muszą być to sprawy dużej wagi, jednakże możemy w środku czuć, iż robimy coś nie z własnej woli lub też odczuwać sprzeczne emocje.

2 mieczy a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie pełna rozterek. Zwykle stoi z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby pozbawionej emocji. Nie uzewnętrznia się zbytnio, przez co może być ciężko do niej dotrzeć.

2 mieczy w miłości

Przedmiot westchnień nie jest do nas dobrze nastawiony. Szarpią nim lęki, a w głowie rozwijają się przygnębiające scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do bólu tej osoby tylko w jej głowie. Niestety udowodniając jej, iż mamy dobre serce niczego nie wskóramy. Nie można zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

2 mieczy a związek

Nadszedł okres na podjęcie niełatwych postanowień. Przynajmniej jedno z partnerów cechuje pasywność, wahanie i emocje przemarznięte zimnem. Możemy nie odczuwać bliskości. Odnieść wrażenie, iż nic nie łączy nas z partnerem. Można mieszkać pod jednym dachem a w rzeczywistości żyć oddzielnie. Co nierzadko ukazuje 2 mieczy.

2 mieczy finanse tarot

2 mieczy wskazuje, iż nie jest to szczęśliwy okres dla strefy zawodowej. Mogą pojawić się problemy ze znalezieniem posady. Dla osób posiadających swoją firmę mogą pojawić się kłopoty, które będą wymagały wprowadzenia w życie ciężkich postanowień. Karta tak samo nierzadko wskazuje na pasywność w strefie finansów.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę