5 buław znaczenie karty

5 buław tarot znaczenie

5 buław nazywana jest także 5 kijów albo 5 pałek. Karta pokazuje batalię oraz wtórującą jej konfrontację. Człowiek przymuszony będzie przystawać przy swojej racji oraz chronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to dokładnej obserwacji swoich działań i przyjęcia właściwej strategii, czyli dopasowania się do panujących okoliczności. Sęk w tym, by znaleźć środek na ochronę wartości bliskich sercu. Konieczne okaże się zmierzenie z przeciwnościami losu. Symbolika 5 pałek może przyjąć odrobinę inną postać – emocjonalną. Niektóre osoby mogą odczuwać bezmiar sprzecznych uczuć, rozdarte serce. Nie będzie to miłe uczucie.

5 buław a związek

Nietrudno o awantury. Uczucia staną się niemożliwe do opanowania. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo bądź spojrzenie do wszczęcia kłótni. Dobra informacja jest taka, iż karta symbolizuje dostosowanie się do nowych zasad, reform.

5 buław a wydarzenia

Nowe wydarzenia, idee, działania w różnorodnych dziedzinach osobistych. Ogólny pośpiech oraz duży natłok myśli. 5 buław może również wskazywać na to, że staniemy się wsparciem dla drugiego człowieka w jego trudach. Warto skierować uwagę na sytuacje, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

5 buław finanse tarot

Silna konkurencja. Być może ambitny i kompetentny pracownik będzie próbował za wszelką cenę przegonić nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego też opłaca się dokładniej przyglądnąć się działaniom znajomym z pracy. 5 pałek może wskazywać zaledwie na trud w miejscu pracy w postaci obciążających innowacyjnych projektów lub nadgodzin. Bardzo możliwa jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc przystosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych przyzwyczajeń nie jest łatwym doświadczeniem.

5 buław w miłości

Nie jest to pozytywny czas dla samotnych osób. Próba wejścia w związek może być zbyt skomplikowana. Może to być irytujące, zwracając uwagę na to, iż właśnie teraz staniemy się wyjątkowo pociągający.

5 buław a kontakt

Na drodze pojawi się rozkapryszona osoba. Ma ogromne pokłady energii, nieustannie prowadzi dyskusję. Ciężko ją zatrzymać. Może być zainteresowana życiem innych ludzi.

5 buław jako karta dnia

Powinno się okazać własną odporność psychiczną. Zakończenie konfliktu, zawarcie kompromisu to dość prawdopodobny scenariusz dla 5 buław. Karta radzi również, by zastanowić się, co tak naprawdę jest intencją naszej walki oraz czy jesteśmy pewni, że jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, aby motyw starań był rozsądną decyzją.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę