3 mieczy znaczenie karty

3 mieczy znaczenie karty

3 mieczy tarot znaczenie

3 mieczy najczęściej oznacza dotkliwe zderzenie z rzeczywistością. Aktualna sytuacja ni jak ma się do naszych pragnień, oczekiwań. Czujemy niezaspokojenie bądź wprost rozgoryczenie losem. Wszystko, co nas otacza funkcjonuje bez naszej ingerencji. Jesteśmy zupełnie skazani na zamiary zaprojektowane przez los i jedyne co możemy zrobić to prosić go o łaskawość. Karta tak samo może znaczyć, że nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Wysunęliśmy błędne wnioski, a wszechświat zdecydował odkryć przed nami bezlitosną prawdę. Jest także inne znaczenie 3 mieczy-obawy, które towarzyszyły nam od długiego czasu, okazały się słuszne i sprowadzą klęskę w danej sprawie.

3 mieczy a wydarzenia

Nadciąga mnóstwo niełatwych sytuacji. 3 mieczy pokazuje na szereg rozczarowań w postaci zakończenia relacji bądź też przyjaźni, końca znaczącego okresu w życiu, utraty posady. Możemy odczuwać, że życie nas przerasta, stało się zbytnio żmudne. Karta może oznaczać, że sytuacja stała się na tyle znacząca, iż trzeba naprawić ją niemalże natychmiastowo.

3 mieczy a związek

Jest do niezwykle negatywna wróżba dla par. Karta wielokrotnie ukazuje moment, który stał się nie do zniesienia. Nie jest już możliwe naprawienie tej relacji. Być może pojawiła się zdrada bądź kłamstwo. Z drugiej strony otwartość też może być powodem do cierpienia. Zakończenie tej miłości jest wielce możliwym efektem.

3 mieczy jako karta dnia

3 mieczy mówi o potędze wybaczania. Trzeba nauczyć się tej umiejętności, bo złość, wściekłość i smutek wywiera na nas za silny wpływ. Stale czucie pretensji nie służy do odbudowywania i tworzenia zdrowych relacji z innymi. Dlatego powinno się odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest idealny (my również), nie jest prosto. Jest to jednakże klucz do zdrowia psychicznego oraz wolnego serca.

3 mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie zatopiony w rozpaczy. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych chwil. Nie będzie to dla niej lekki okres. Nieustannie będzie przeżywać sytuację. Pojawi się desperacja, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas oddziaływać.

3 mieczy finanse tarot

Niedobry czas. Karta może odzwierciedlić się zwolnieniem z pracy, brakiem szansy znalezienia posady, degradacją. Często pokazuje na klęskę też w sferze finansów. Objawić to się może na kilka sposobów-brak możliwości odsprzedania cennego przedmiotu albo przegranie negocjacji w biznesie.

3 mieczy w miłości

Rozrywający, potworny ból w sercu jest tak dojmujący, że niełatwo jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest proste po traumatycznych przejściach takich jak zdrada bądź kłamstwo. 3 mieczy oznacza też niespełnione oczekiwania oraz zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, aniżeli byśmy tego pragnęli.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę