Królowa kielichów znaczenie karty

Królowa kielichów znaczenie karty

Królowa kielichów tarot znaczenie

Królowa kielichów nazywana jest również królowa pucharów. Pokazuje człowieka, który mimo niespotykanej emocjonalności, potrafi panować nad emocjami. Pojmuje je oraz zna przyczynę powstawania ich. Jest tolerancyjny i wyczulony na krzywdę innych. Kieruje się przeczuciami i emocjami, przez co może podejmować niefortunne decyzje. Nie przeanalizuje odpowiednio za i przecie tylko posłucha się tego, co podszeptuje mu serce. Niejednokrotnie zachwyca się sztuką, jest obdarzony mocą uzdrawiającą. Królowa kielichów pragnie nam przekazać, iż nadszedł moment, aby uczucia zyskały priorytet. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy również, by w trosce o dobro innych nie zapominać o sobie.

Królowa kielichów w miłości

Królowa pucharów potrafi oczarować swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa zachęcająco, a brak wiary w siebie działa zniechęcająco oraz trąci desperacją. Nierzadko niskie poczucie własnej wartości skutkuje chęcią zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co przeważnie ma przeciwny skutek.

Królowa kielichów jako karta dnia

Dziś czeka nas dzień nauki nad własnymi emocjami. Pojmiemy je i nauczymy się je kontrolować. Nie starajmy się o życzliwość znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon bądź nas odwiedzi. Samotność również może być przyjemna. Konieczna jednak okaże się wytrwałość. Warto przywyknąć do indywidualnych zajęć. Nie jest łatwo polubić samego siebie, gdy bez przerwy otaczała nas grupa osób. Dopuśćmy głos duszy, zajrzyjmy w głąb siebie i spędźmy troszkę czasu sami w ukryciu.

Królowa kielichów a związek

Królowa pucharów ukazuje okres, w którym sfera uczuciowa staje się tą kluczową. Dla stałych związków znaczy to zbliżenie się do siebie oraz stworzenie wprost nierozerwalnej więzi. Nie odczuwamy zagrożenia oraz czujemy się usatysfakcjonowani. Nie musimy bać się zdrady partnera. Mocne uczucie do drugiej osoby spowodowane głodem miłości to wróżba długich, płomiennych nocy.

Królowa kielichów a wydarzenia

W najbliższym czasie czeka nas ogrom emocji. Wydarzenia będą wymagały poświęcenia czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w zajęcia mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy również spotkać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Królowa kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się młodym, urokliwym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych bądź też niesienia im pomocy. Dba o innych, nie jest fałszywa. Ma bogatą wyobraźnię, co może stosować w zajęciach artystycznych. To świetne cechy przyszłej żony lub rodzicielki.

Królowa kielichów finanse tarot

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim odniesiemy sukces. Królowa kielichów pokazuje kreatywność, co może być usprawnieniem w realizowaniu projektów. Miła atmosfera i pracownicy idący tą samą drogą to prawdopodobny scenariusz. Zatargi nie powinny pojawiać się w najbliższym czasie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę