8 mieczy znaczenie karty

8 mieczy znaczenie karty

8 mieczy tarot znaczenie

8 mieczy ukazuje człowieka, który jest niewolnikiem własnych myśli, opinii bądź też nastawienia. Ciągle przesiaduje w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za żadne skarby nie ma ochoty wyjść z bezpiecznego miejsca. Jest to jednak iluzja. To, że coś jest znane, nie znaczy, że musimy się tego kurczowo trzymać. Wrogie nastawienie do zmian i niechęć do spojrzenia na sytuacje z innej perspektywy może silnie ograniczać. Jest to pewnego rodzaju pułapka, która daje złudzenie bezpieczeństwa. Karta uprasza, aby człowiek działał pomimo tego, że nie całkiem odnajduje się w tej roli. Niech zderzy się z rzeczywistością i odmieni podejście do życia. Pokona strach oraz stare wzorce. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie transformacji.

8 mieczy a wydarzenia

Nadchodzą wydarzenia, w których będą towarzyszyły uczucia związane z ograniczeniami-niezadowolenie, brak swobody, blokada. Może ujawnić się ograniczenie swobody w charakterze pobytu w więzieniu bądź szpitalu.

8 mieczy a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się ograniczeniami. Będą wynikały one naturalnie ze sposobu myślenia. Nierzadko w jej głowie pokazuje się myśl „to się nie uda” przez co w ogóle nie podejmuje próby i skazuje się na porażkę. Do tego jest bardzo zakompleksiona.

8 mieczy w miłości

Dla osób samotnych 8 mieczy to nie pozytywna przepowiednia. Będziemy przepełnieni zgoła strachem, wątpliwościami. Otworzenie się na relację będzie wymagało śmiałości i pokonania wewnętrznych blokad oraz lęków. Jeżeli szukamy osoby, która będzie dla nas pomocą w kłopotach, to karta jednoznacznie wskazuje, iż musimy być niezależni. Nie spotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych problemów.

8 mieczy jako karta dnia

Zdecydowanie jest drogą do sukcesu. 8 mieczy uczy, iż jeśli pragniemy znaleźć rozwiązanie i pokonać kłopoty to bez niezłomności nic nie wskóramy. Oczywiście cierpliwość jest równie potrzebną cechą. Obie te zalety muszą iść w parze.

8 mieczy finanse tarot

8 mieczy pokazuje na negatywną sytuację. Niewielkie pobory, nieumiejętne zarządzanie zespołem, generalnie nieprawidłowa organizacja miejsca pracy, konflikty w miejscu pracy, wielokrotnie występujące pomyłki.

8 mieczy a związek

8 mieczy mówi o byciu więźniem w relacji. Możliwe partner ogranicza naszą wolność, a my nie przeciwstawiamy się jego zachowaniu. Równie dobrze można zostać niewolnikiem swoich uczuć i zmuszać się do relacji ze względu na zauroczenie. Karta często wskazuje na brak dogłębnych rozmów bądź ich zupełnie zaniechanie oraz natłok negatywnych scenariuszy w głowie. Możliwe blokady w sferze seksualnej i emocjonalnej. Mnóstwo wątpliwości.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę