6 buław znaczenie karty

6 buław znaczenie karty

6 buław tarot znaczenie

6 buław nazywana jest również 6 kijów lub też 6 pałek. Odczuwalny triumf po zwycięskiej bitwie. Człowiek mógł zmagać się z własnymi słabościami lub pewnymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku pokonał trudy. Zdobycie celu skończyło się powodzeniem. Wreszcie może liczyć na moment wytchnienia oraz cieszyć się wygraną. Często uwidacznia się pewność siebie, poczucie dumy. Przezwyciężonymi przeszkodami mogły być choćby niekorzystne emocje po traumatycznym wydarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, aby nareszcie zaspokoić spokój ducha. Karta 6 kijów sprawia, iż osoba wytwarza dokoła siebie wyjątkową aurę, po prostu czuć od niego magnetyzm, któremu ciężko się oprzeć. Dostrzegamy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, iż to osoba, którą trzeba naśladować.

6 buław w miłości

Zwycięstwo, które może się uwidocznić w wieloraki sposób: podbicie serca, zbudowanie spełnionego małżeństwa, zdominowanie partnera (może poczuć się skrzywdzony. Jest to pozytywny okres dla osób samotnych. Dla par pojawia się ważna rada. Karta doradza, żeby pomyśleć, czy aby sukces jest korzystny dla obojga. Przypadkiem nie stawia to partnera w złym świetle?

6 buław a wydarzenia

W tym okresie nieodłącznie będzie towarzyszyła nam zarówno chęć pomocy oraz pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się dużo pozytywnych sytuacji oraz przyjdą do nas przychylne wiadomości. Pomyślny efekt może dać choćby pierwsze miejsce w konkursie.

6 buław a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze to taka, która osiągnęła sukces. Zwraca na siebie uwagę, więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Także może wskazywać zwycięzcę loterii, który stał się zamożny z dnia na dzień.

6 buław a związek

Dla par sukces może odnosić się do zakończenia konfliktu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelkie znoje. 6 kijów może objawić się pozytywnymi nowinami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

6 buław jako karta dnia

Jest to pozytywny etap na ustanowienie celu i sumienne zmierzanie do niego. 6 pałek zwiastuje pomyślność. Wskazane jest, aby zatroszczyć się o optymistyczne nastawienie. Wynikiem tego będzie utrzymująca się motywacja do działania. Szkoda, żeby negatywny nastrój przyczynił się do niepowodzenia. Należy temu przeciwdziałać. 6 pałek wskazuje też, aby człowiek nauczył się czerpać zadowolenie z tego, iż ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej pokrzepiającego, iż ktoś dostrzegł w nas cudowną osobowość.

6 buław finanse tarot

6 kijów wskazuje na zwycięstwo. Uzmysławia, iż pewne sprawy zakończą się powodzeniem. Zdobycie nowej posady, awans, wyższe stanowisko, premia, uznanie dyrektora, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę