Król mieczy znaczenie karty

Król mieczy znaczenie karty

Król mieczy tarot znaczenie

Król mieczy pokazuje człowieka, który dobrze się urządził w życiu za pomocą bystrego umysłu oraz zaradności. Osoba w energii króla mieczy włada i ma „poddanych” dlatego, iż umie ich właściwie zmanipulować. Co więcej umie to zrobić tak umiejętnie, że inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się rozumem. Zwykle nikt nie podważa jego zdania. Człowiek ten kompletnie nie emanuje uczuciami. Środowisko podlega jego surowej ocenie. Jak standardowy król – nie znosi sprzeciwu i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta przekazuje ważną lekcję. Przebiegłość oraz intelekt mogą być znakomitymi narzędziami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby oraz obrania perfekcyjnego planu działania. Nie ma tutaj miejsca na błąd.

Król mieczy jako karta dnia

Król mieczy próbuje przekazać, iż logiczne myślenie jest kluczem do podejmowania słusznych decyzji. Jeśli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to należy objaśnić mu racjonalne, niepodważalne argumenty.

Król mieczy a związek

Król mieczy często ukazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Tak samo może uświadamiać nas, że na tym właśnie opiera się obecny związek. Karta jest synonimem stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku związku może być trudne.

Król mieczy w miłości

Król mieczy ukazuje człowieka, który chce pełnić władzę nad innymi. Wymaga zupełnego dostosowania się. Karta ostrzega przed kontrolą, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i porządnie zastanówmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Król mieczy a wydarzenia

Nadchodzą sytuacje, które będą wymagały od nas całkowitego podporządkowania. Możliwe, że przepisy prawa będą wyjątkowo niekorzystne? Popełnimy błąd, a funkcjonariusz nie wesprze nas, ponieważ musi działać zgodnie z prawem. Spore szanse spotkania osoby autorytarnej, dominującej.

Król mieczy finanse tarot

Karta radzi, żeby przemyśleć sferę finansową. Jest to pozytywna wróżba, ponieważ inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się okazja na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy wskazuje na to, iż może zjawić się potrzeba dzielenia się zasobami finansowymi.

Król mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie autorytetem dla innych. Błyskotliwa oraz neutralna, więc nierzadko jest rozjemcą w czasie konfliktów. Przyjmuje role obserwatora oraz słucha innych z uwagą. Nie jest patetyczna, więc może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Wielokrotnie wręcz głęboko zakopuje uczucia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę