10 buław znaczenie karty

10 buław znaczenie karty

10 buław tarot znaczenie

10 buław nazywana jest także 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przytłacza ogrom bolączek, niedogodności, presji i cierpienia. Przykre odczucia oraz nieprzychylne koleje losu towarzyszą w trakcie realizowania zaplanowanego celu. Droga do sukcesu zaczyna| niepokoić. Może pojawić się uczucie przeciążenia, umęczenia organizmu. Zauważamy, że zatracamy wiarę oraz motywację do zakończenia zadania. Często dociera do nas uczucie braku sensu. 10 kijów radzi, żeby przyjrzeć się własnym zachowaniom oraz ocenić swoje postępowanie. Może także chcieć nakierować uwagę na to, iż wzięliśmy na siebie zbyt wiele obowiązków i nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. 10 pałek wskazuje też na samotną walkę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

10 buław a wydarzenia

Człowiek czuje, że nie ma motywacji, jest przeładowany. Odczuwa brak możliwości podjęcia działania. Zbliża się trudny okres. Karta sugeruje też, aby chwilkę odpocząć, zregenerować siły. Zbliżają się znaczące kłopoty, które mogą być dla nas zbyt trudnym wyzwaniem. Być może będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka bądź słuchać utyskiwań innej osoby, gdyż zdarzyła się katastrofa w jej życiu.

10 buław w miłości

Karta przestrzega przed świeżą relacją. Być może po jakimś czasie związek zacznie nam doskwierać? Możliwe również, iż praca nad związkiem będzie wymagała licznych, wymagających poświęceń. Na końcu okaże się, iż trud włożony w tworzenie szczęśliwego związku nie przyniesie pomyślnych wyników. Wysoce prawdopodobny rozpad związku, ponieważ nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

10 buław a związek

10 buław pokazuje na problemy, które okażą się zbyt skomplikowane, by z nimi wygrać. Człowiek jest przygnieciony ich ciężarem, ale mimo to nie rezygnuje z relacji, gdyż pragnie zachować się przyzwoicie w stosunku do partnera. Potrzebne jest wdrożenie naturalnej atmosfery, aby związek miał szansę utrzymać się.

10 buław finanse tarot

10 pałek wskazuje na to, że iż człowiek jest przeładowany pracą. Może znaczyć to znaczną liczbę zadań do zrealizowania, nieustające nadgodziny, wymagające projekty, krótki czas na zrealizowanie obowiązku.

10 buław a kontakt

Na naszej drodze spotkamy osobę charakteryzującą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w podążaniu do perfekcjonizmu. Bardzo prawdopodobne, że będzie pracowała zarządzając ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

10 buław jako karta dnia

Warto wybrać tylko jeden kurs działania. Dlaczego? Większa ilość zapewne będzie dla nas za bardzo przygniatająca. 10 buław wskazuje, iż może zjawić się brak wiary we własne siły. Kłopoty mogą zdawać się tak wielkie, iż nie zdołamy ich pokonać.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę