5 monet znaczenie karty

5 monet znaczenie karty

5 monet tarot znaczenie

5 monet nazywana jest również 5 denarów. Los nie sprzyja. Niedawne zdarzenia miały niekorzystny wydźwięk. Człowiek mógł dostać chociażby zwolnienie z pracy. Jeżeli wiele czasu pracował w tej samej branży ciężko mu będzie się przebranżowić. Czujemy, iż nieoczekiwanie sięgnęliśmy dna i nie potrafimy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam lęk, utrata wiary i trudne wybory. Człowiek jest przyparty do muru, a więc umie dokonać nawet radykalnych, niszczycielskich czynów oraz postanowień. Niekorzystne sytuacje nie muszą mieć długotrwałego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście najukochańszej osoby. Sęk w tym, że radzimy sobie z bólem. 5 denarów może mieć odmienne podłoże. Od czasu do czasu pokazuje człowieka, który dokona cudów, aby tylko uratować najdroższe, najważniejsze osoby.

5 monet a związek

Załamanie w związku. Niektóre aspekty zostały zignorowane, a mają ogromne znaczenie dla partnera. Dlatego też nie czuje się bezpiecznie. Zaniedbany, nierozumiany. Mocno obawia się zrobić błąd, ponieważ nie okazujemy mu odpowiedniego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on skończyć.

5 monet a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie dotykał bezlitosny los. Źle czuje się psychicznie, nie wytrzymuje ogromu kłopotów. Zła passa może ukazać się na mnóstwo sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby bądź też niespodziewana konieczność sięgnięcia po wszystkie oszczędności.

5 monet finanse tarot

5 monet sygnalizuje bardzo niepomyślny okres w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą utracić stałe prace. Bezrobotne zaś jeszcze przez długi czas nie odbiorą telefonu z informacją o przyjęciu. Ogólnie wszelkie próby uratowania sytuacji prędzej skończą się porażką. Może okazać się, iż nie dorównujemy już znajomym z pracy, przez co kontakty mogą się trochę rozluźnić. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

5 monet jako karta dnia

5 denarów koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest uratowanie człowieka tonącego. Powinno się wyciągnąć dłoń do osoby, która jest w trudnym etapie życia. Nie powinniśmy koncentrować się tylko na jednostronnym działaniu. Gdy odczuwamy, iż nie damy rady stawić czoła zmartwieniom, musimy spytać innych o radę, przysługę lub zwykłe udzielenie informacji.

5 monet a wydarzenia

Piątka denarów wskazuje, że zostaną poniesione straty. Wielokrotnie symbolizuje wydatki. Leczenie zęba, utrata portfela, zepsuty samochód to dość prawdopodobne sytuacje dla piątki monet. Jednak nie należy się poddawać, gdyż nadejdzie pomoc od przychylnej osoby.

5 monet w miłości

Nie należy poświęcać czasu na szukanie partnera. Piątka denarów wskazuje, że będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi serca odczuwa, iż nie jest wystarczająco dobry, by wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż martwić się jego negatywnym podejściem do życia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę