Król monet znaczenie karty

Król monet znaczenie karty

Król monet tarot znaczenie król monet

Król monet nazywany jest również królem denarów. W tym czasie, człowieka cechuje głównie mądrość życiowa. Do osiągnięcia jej przyczyniło się przeżycie mnóstwa sytuacji życiowych i wysunięcie wniosków. Skutkuje to umiejętnością rewelacyjnego radzenia sobie z komplikacjami. Ponadto, tak jak na króla (władcę) przystało, potrafi przystosować przestrzeń tak, żeby czuł się w niej komfortowo, i mógł osiągać profity. Człowiek jest gotów na zmiany. Umie też stawić czoła światu i wdrożyć postanowienia w życie. Byłyby one zanadto ciężkie do zaakceptowania przez zwykłą jednostkę. Karta może wskazywać, że wybrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, zbliża się ogromnymi krokami.

Król monet jako karta dnia

Król denarów uczy wytrwałości. Tylko, kiedy nauczymy się czekać, możemy liczyć na niezwykłe efekty. Nie należy działać pochopnie, ponieważ wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak zadowalająca. Powinno się uwzględnić, jak wpływ czasu będzie się odbijał na wynikach. Zalecany spokój ducha.

Król monet a wydarzenia

Król denarów sugeruje, że nadchodzą miłe chwile. Jeśli coś było dla nas podstawową sprawą, to na pewno zakończy się sukcesem. Ogólnie będziemy czerpać zyski na przeróżnych obszarach. Możemy spotkać osobę, dzięki której poprawi się nasza pozycja życiowa.

Król monet a związek

Król monet pokazuje na trwałość związku, bezpieczeństwo i wytrzymałe fundamenty. Partner będzie próbował szczególnie zapewnić bezpieczeństwo finansowe. Miłość manifestuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednak problem z ustnym okazywaniem miłości. Nie należy jednakże naciskać, gdyż miłość to nie tylko czułe słowa.

Król monet finanse tarot

Pozytywny czas w sferze materialnej. Niejednokrotnie pokazuje awans, ale też i rozmnożenie majątku. Może pokazywać znalezienie odpowiedniej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) bądź podzieli się pomysłem jak zwiększyć dochody.

Król monet a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się zamiłowaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i myślenie jest poukładane, uzasadnione, sensowne. Wszystko stara się zrobić, jak najlepiej umie. Nierzadko pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król monet w miłości

Zjawi się osoba, która będzie pragnęła dla nas wiele zdziałać. Chce urzeczywistniać wszystkie nasze marzenia. Jej zamierzeniem jest sprawić, abyśmy stali się zadowoleni ze swojego życia. Niejednokrotnie jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w relację wymaga czasu. Jest to właściwa osoba na męża. Co ciekawe karta pokazuje, że możemy spotkać tę osobą w momencie związanym bezpośrednio z pieniędzmi.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę