10 mieczy znaczenie karty

10 mieczy znaczenie karty

10 mieczy tarot znaczenie

10 mieczy symbolizuje moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna porażka. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Wyobrażenia dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednak karta posiadająca tylko negatywny wydźwięk. Pewna kwestia zbyt przygniatała nasze serce i w końcu możemy się od tego uwolnić. Zostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Nadszedł czas, by odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką drogę wybierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się opiniami, światopoglądem, planami. Zacząć wszystko od początku.

10 mieczy jako karta dnia

10 mieczy doradza, aby zapomnieć o przeszłości. Warto szukać sposobów, aby załagodzić ból. W tarocie 10 pokazuje koniec pewnego etapu i początek czegoś nowego. Karta może wskazywać również na bezsensowną walkę. Powinniśmy przyznać się do przegranej i przestać się miotać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

10 mieczy w miłości

10 mieczy nie jest pomyślną kartą w sferze uczuć. Nierzadko zwiastuje zakończenie relacji lub nagłe zakończenie znajomości. Trzeba jednakże pamiętać, iż niemiłe chwile są też nowymi, cennymi doświadczeniami. Trzeba z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego spodziewamy się w związku i czego powinniśmy unikać, żeby był satysfakcjonujący. Dzięki cierpieniu odkrywamy i rozumiemy siebie.

10 mieczy finanse tarot

Wreszcie przejrzymy na oczy sferę zawodową. Zauważymy, że nasze postrzeganie rzeczywistości było błędne. Możemy stracić posadę, na której nam bardzo zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to niełatwy moment. W sferze finansów nadchodzą liczne straty.

10 mieczy a wydarzenia

Dużo smutnych momentów. Trudne emocje takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przyjmą nasilenie zbyt trudne do zniesienia. Spotkają nas gwałtowne nieszczęścia, a nadmiar emocji jest oczywistą konsekwencją.

10 mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie działać lekkomyślnie. Logika nie jest jej silną stroną. Wręcz odwrotnie często działa bez zastanowienia, przez co spotykają ją rozliczne konsekwencje. Ponadto, nierzadko podejmuje ryzyko.

10 mieczy a związek

Bolesne momenty. Rozstanie z toksycznym partnerem, gwałtowne odejście partnera, wypalenie się miłości albo przejrzenie na oczy, jakim związek był w rzeczywistości. Należy oczekiwać odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jak gdyby partner zdecydował się bez oporów przekreślić związek i zapomnieć o uczuciu, które kiedyś łączyło.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę