2 buław znaczenie karty

2 buław znaczenie karty

2 buław tarot znaczenie

Karta 2 buław( 2 kijów) w tarocie ukazuje zagubionego człowieka. Wie on, że osiągalne są dwa szlaki, przez co jest zdezorientowany i waha się przed zaczęciem dowolnej inicjatywy. Pojawia się odczucie, że przyszedł okres ważnych przemian. Możemy wprost czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie nie do zniesienia, wręcz przygnębiająca. Rozterki jednakże są tak intensywne, iż efektywnie uniemożliwiają mu wdrożenie tych modyfikacji. Karta reprezentuje też obawę przed przykrymi skutkami po zrobieniu nawet małego ruchu. Dlatego osoba będąca w wibracji 2 buław woli, żeby wszystko zostało „po staremu”.

2 buław a kontakt

Ktoś obserwuje i myśli o nas. Najczęściej jest to osoba płci przeciwnej. Istotna dla nas, lecz nie jest w niedalekiej przestrzeni. Może to być sąsiad, członek rodziny albo przyjaciel mieszkający w dalekiej odległości.

2 buław a wydarzenia

Zastój oraz oczekiwania. Z ufnością oczekujemy na potoczenie się wydarzeń. Oczekujemy wprost cudu. Chcemy, aby wszystko „działo się samo”. Karta namawia jednak, aby odbierać, być uważnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się wokoło. Jest szansa, iż będzie to ważne w sprawie, o którą zapytujemy.

2 buław a związek

Brak przekonania w to, iż obecny partner to odpowiedni wybór. Nadciągające wątpliwości i wahania dotyczące relacji. Będziemy analizować, czy na pewno jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Różnice w osobowości zaczną się wydawać wielkie i wręcz nie do przeskoczenia. Być może oddalił się i czujemy uczuciowy chłód? Jednym słowem – rozterki. Jest to nauka cierpliwości.

2 buław w miłości

Przypuszczalnie osoba będąca pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie znajomości. Co ciekawe można aczkolwiek zaobserwować zainteresowanie. Wszystko zakończy się jednak na obustronnej obserwacji. Niełatwo definitywnie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Pomimo tego, iż przykuliśmy jej zainteresowanie, to nie podejmuje żadnych działań. Być może obawia się, jak relacja się rozwinie? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może też oznaczać, iż będziemy pod negatywnym oddziaływaniem tej osoby. Zalecana jest rozwaga.

2 buław jako karta dnia

Rozterki będą z nami przez większą część dnia. Nie należy jednakże dziś podejmować żadnych postanowień. Niezależnie od wyboru będzie on doprowadzał do braku satysfakcji. W tym dniu karta doradza, aby powstrzymać się od wszelkich postanowień. Najlepiej przełożyć to na inny dzień, w którym działa pozytywniejsza energia w sferze zmian. Należy oczyścić umysł z plączących się zapytań.

2 buław finanse tarot

Mogą pokazać się kłopoty z pieniędzmi, jednakże będą one miały przejściowy charakter. 2 kijów może pokazywać pomyślność, do której doszliśmy dzięki kolosalnemu oddaniu. Może być obecne uczucie zobojętniania do aktualnej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę