7 monet znaczenie karty

7 monet znaczenie karty

7 monet tarot znaczenie

7 monet nazywana jest także 7 denarów. Prezentuje sytuację, w której człowiek dokończył przedsięwzięcie. Przelał w nie całą swoją energię oraz poświęcił czas. Nadszedł czas, w którym zostało mu jedynie oczekiwać na pokazanie się pierwszych wyników. Powinno się oddać sprawy w ręce wszechświata oraz pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Niejednokrotnie towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta jednakże jednoznacznie ukazuje, iż nic więcej nie da się zrobić. Człowiek psychicznie przygotowany jest na uzyskiwanie korzyści ze swoich dokonań. Jednakże 7 monet nawołuje do tego, aby przyjrzeć się wynikom pracy oraz dokonać trafnej oceny. Naturalnie tylko wtedy gdy odczuwamy, iż jest to konieczne.

7 monet w miłości

Siódemka monet mówi o tym, iż będziemy oczekiwać na zrobienie pierwszego ruchu. Zniecierpliwienie, strach, rozterki będą ciągle towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może generalnie być wyłączona emocjonalnie na relację. Skupia się na karierze zawodowej. Inną opcją jest to, iż będzie stawiała niezwykle powolne kroki w stronę randek, wysyłania znaków zainteresowania.

7 monet jako karta dnia

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Siódemka denarów namawia do tego, by cierpliwie usiąść i oczekiwać na wyniki. Zrealizowaliśmy już wiele pracy. Dzielnie ukończyliśmy zadanie. Jedyne co może zaważyć na efekt działań, jest czas oraz los. Wszystko zostaje w rękach wszechświata.

7 monet a związek

Pojawią się ograniczenia. W tym momencie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie rezultaty wywołają dotychczasowe działania. Wypada zastanowić się, jak działa relacja i to jakie sytuacje miały miejsce do tej pory. Co najważniejszego się działo? Oczekiwanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według siódemki denarów.

7 monet finanse tarot

W sferze zawodowej oznacza zatrzymanie się. Wykonanie zobowiązań może przedłużać się w czasie. Starania nie są dostrzegalne przez kierownika, przez co premia nie jest dostępna. Praca działa na nas nużąco. Ponadto, nie czujemy już zadowolenia z niej. Uczucie braku rezultatów, zatrzymania się. Dla osób niezatrudnionych może oznaczać to brak odpowiedzi bądź też brak ciekawych propozycji pracy.

7 monet a wydarzenia

Wydarzenia, które nadejdą, będą sprowadzać się do zatrzymania nas. Innym wariantem jest pokazanie się rezultatów podjętych posunięć. Jeśli oczekujemy na decyzję kredytową, to prędko nie nadejdzie. Przyjaciel może ociągać się z znaczącym telefonem. Możemy odznaczać się sporą aktywnością, a nie osiągać rezultatów np. wielogodzinne poszukiwanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została wyprzedana chwilkę temu.

7 monet a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się samodzielnością głównie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Bez przerwy będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o sukcesy. Całą energię przeznaczy na zrealizowanie wybitnego pomysłu. Na co dzień może sprawiać wrażenie osoby nieoznaczającej się z tłumu. Lubi organizację oraz jest mało pewna siebie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę