Królowa buław znaczenie karty

Królowa buław znaczenie karty

Królowa buław tarot znaczenie

Królowa buław zwana jest również królową pałek albo królową kijów. Jest odpowiednikiem władzy nad swoim życiem. Sprawujemy pełną kontrolę tak samo, jak królowa decyduje o wszystkim w realnym życiu. Odznaczając się zaangażowaniem oraz niezłomnością jesteśmy w stanie osiągnąć każdy zamiar. To od nas zależy czy będziemy podążać za najskrytszymi fantazjami, czy też unicestwimy je już w samym zarodku. Jako władca indywidualnie sprawujemy władzę, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa kijów wskazuje na to, żeby człowiek nauczył się poświęcenia całego siebie w ważnym przedsięwzięciu. Był nieugięty i nie poddawał się w połowie zmagań. Doprowadzajmy temat do końca. Nie wolno gasić w sobie chęci zdobycia celu.

Królowa buław a wydarzenia

Wydarzenia będą przynosiły za sobą zyski. Jednak będzie w nich zawierała się potrzeba autonomii i samodzielnego działania. To będzie energiczny dzień. Prawdopodobna wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, nieplanowane zakupy.

Królowa buław a związek

Dla związku królowa buław symbolizuje włączenie entuzjazmu. Obecne będą rozpieszczanie, gorący seks, troska. Jest to właściwy etap, aby zaplanować ciąże, ponieważ sugeruje duże nakłady seksualności, szybkie zapłodnienie.

Królowa buław jako karta dnia

Dziś zyskamy bystrość umysłu. Warto działać, gdyż stało się dla nas pewne, czego w rzeczywistości pragniemy. Królowa kijów pragnie, byśmy byli świadomi wewnętrznej mocy, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi oraz pokażmy im ścieżkę w jaki sposób odszukać ich potencjał. Zwłaszcza jeśli mają podcięte skrzydła. W tym momencie możemy stać się wzorem dla pewnego człowieka.

Królowa buław a kontakt

Na naszej ścieżce stanie osoba wyróżniająca się odpowiedzialnością, inteligencją i dojrzałością. Ludzie obdarzają ją zaufaniem. Woli grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki bystremu umysłowi przypuszczalnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

Królowa buław w miłości

Jest to dobry okres. Jest duża szansa na spotkanie właściwego człowieka. Gdy czujemy samotność, trzeba wyjść do ludzi. Potrzebujemy pokrzepienia od drugiej osoby. Dzięki temu zwiększamy także prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa buław może oznaczać płomienny romans.

Królowa buław finanse tarot

Jest okazja na to, by sytuacja finansowa stała się korzystniejsza. Charyzma oraz właściwa argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Generalnie, jeżeli powzięliśmy działania w celu poprawienia sytuacji zawodowej, to wszystko zakończy się pomyślnie na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze starania, projekt skończy się powodzeniem, wywalczymy podwyżkę.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę