9 kielichów znaczenie karty

9 kielichów znaczenie karty

9 kielichów tarot znaczenie

9 kielichów nazywana jest także 9 pucharów. Człowieka otaczają ekstaza, radość, uniesienie, satysfakcja i dosyt. Niczego mu nie brakuje. W pełni usatysfakcjonowany nie tylko pod kątem uczuć, ale także spraw materialnych docenia to, co ma i chce z tego dobrodziejstwa korzystać. Zatraca się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Naokoło widzi dostatek i trudno mu z niego zrezygnować. 9 kielichów może być jednakże ostrzeżeniem, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za silnie się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bezmyślnie pieniądze bądź też spożywać zbyt wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Bardziej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

9 kielichów finanse tarot

Pozytywny okres dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, perfekcyjna współpraca, dobra atmosfera, pozytywne ukończenie priorytetowych obowiązków. Uwarunkowania będą działały na naszą korzyść. W sferze materialnej możemy liczyć na zwycięstwo w loterii.

9 kielichów jako karta dnia

W dniu dzisiejszym trzeba przeznaczyć chwilę na rozrywkę. Zatracić się w chwili i nie martwić się codziennymi problemami. Trzeba jednak spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skupmy się na sobie, zastanówmy, na co mamy w dniu dzisiejszym chęć i zwyczajnie dajmy się ponieść!

9 kielichów a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie głównie izolować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy zauważyć, iż interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie ma ochotę o tym opowiadać – wystarczy, że zauważymy książki o tematyce religijnej. Może nosić ze sobą przedmioty świadczące o wyznawanej wierze.

9 kielichów w miłości

Ważna rada dla singli. Jest to właściwy moment na romans, a interesujące osoby możemy poznać tam, gdzie celebruje się osiągnięcia. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 kielichów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Ponadto, działa jak afrodyzjak.

9 kielichów a związek

Relacja jest dla nas satysfakcjonująca. Być może nie jest to całkowita definicja szczęścia, bo na karcie jest 9 pucharów zamiast 10, ale w dalszym ciągu zapowiada szczęśliwy związek. Niełatwo znaleźć powód do marudzenia. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

9 kielichów a wydarzenia

Jest to okres stabilizacji. Szczęśliwe związki rodzinne, realizacja idei ukończona sukcesem, zadowalające spędzanie wolnego czasu. O finanse też nie powinniśmy się martwić. Skończy się coś, co miało dla nas niemałe znaczenie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę