7 buław znaczenie karty

7 buław znaczenie karty

7 buław tarot znaczenie

7 buław nazywana jest również 7 kijów bądź 7 pałek. Przydarzy się chwila, która wymusi na nas opanowanie oraz wytrwałość. Po zakończonym sukcesie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Niewykluczone, że nieprzyjaciele zadecydują działać razem, wskutek czego szansa na zwyciężenie nas może być znacząco większa. Priorytetem człowieka, który jeszcze niedawno cieszył się z sukcesu, jest skupienie się, aby odrodzić siłę witalną. Jest ona niezastąpiona, by wszytko potoczyło się dla niego pomyślnie. Można nawet mieć poczucie, iż los się na nas uwziął. 7 pałek wskazuje, aby człowiek zastanowił się, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

7 buław finanse tarot

7 pałek może objawiać się trudną fizyczną pracą, lecz i brakiem perspektywy znalezienia posady. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z nawałem obowiązków, krytyką ze strony innych pracowników lub też samego szefa. Niestety, ale staranne wypełnianie poleceń przełożonych nie przełoży się na premię albo chociażby komplement. Wprost odwrotnie – można dostać napomnienie.

7 buław a wydarzenia

Niestety, ale nieodzowne będzie emocjonalne nastawienie się do trudnego czasu. Otoczenie zapewni nam sporą porcję dezaprobaty, presji. Przeciwności będzie trzeba pokonać w pojedynkę, aczkolwiek na końcu czekają na nas owoce powziętych starań.

7 buław a kontakt

Osoba, która stanie nam na drodze będzie cechowała się mocnym temperamentem oraz szybkim sposobem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu ważnych dla niej norm, a poczucie własnej wartości jest jej integralnym składnikiem.

7 buław jako karta dnia

7 kijów proponuje, aby przeanalizować i skonfrontować się z własnymi poglądami. Należy pozostać w trybie czuwania, ponieważ niektóre sytuacje mogą nam gdzieś uciec. Niestety fałszywi przyjaciele mogą wyjść na światło dzienne. Wyjawią ich godne potępienia manewry, mające na celu zaszkodzenie nam.

7 buław w miłości

Brak spokoju ducha i odczuwanie gniewu. 7 buław nierzadko symbolizuje ludzi niepotrzebnie wchodzących w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może ukazać się także w postaci problemów w czasie próby zrealizowania planów, częste zatargi.

7 buław a związek

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma silną potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie odczuwa bezpieczeństwa i chce naprawić tę sprawę. Konieczne okaże się rozpoznanie oraz dobór narzędzi, dzięki którym relacja przetrwa. Istnieje szansa, iż osobom samotnym nie uda się wejść w relację. 7 kijów sygnalizuje nieporozumienia, czyli powodem tego może być dobrze przemyślana zmowa. Miała ona na celu zaszkodzenie nam oraz ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w relację może być nafaszerowane obciążeniami, ale nie jest niemożliwe!

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę