3 kielichów znaczenie karty

3 kielichów znaczenie karty

3 kielichów tarot znaczenie

3 kielichów nazywana jest też 3 pucharów. To czas rozrywki, celebrowania, odpoczynku. Sygnalizuje, iż człowiek powinien radować się z życia. Zapomnieć o troskach i skończyć się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z bliskimi przyjaciółmi. Nadeszła okazja na to, by odsunąć na bok codzienne troski. Optymizm i tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie od nowa się odrodzi, a okazji do przyjęć będzie aż za dużo. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne wydarzenia w najbliższym czasie. Karta czasem pokazuje, iż człowiek stara się schować ból oraz przygnębienie za maską życzliwego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, iż jest szczęśliwy oraz zadowolony z życia.

3 kielichów a wydarzenia

Zakończymy wyjątkowo niełatwy etap w życiu. W zamian za to zacznie się nowy, pozytywny okres. Znalezienie rozwiązania kłopotów, porozumienia, docenianie obecności innych. Wesołe momenty oraz udany czas spędzony w gronie najbliższych. Przyjęcia okolicznościowe typu chrzest, komunia, ślub, urodziny.

3 kielichów a związek

3 pucharów opowiada o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie również oddziałują na tę relację. W pozytywnym kontekście nierzadko oznacza wspólne chwile z rodziną, dobre kontakty z teściami. Dużo okazji do spotkań rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym kontekście może znaczyć, iż trafi się osoba trzecia, z którą partner będzie nas zdradzać lub też tylko zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

3 kielichów jako karta dnia

3 kielichów nakazuje nam nie zapominać o radości. Trzeba znaleźć czas na rozrywkę, śmiech i optymizm. Nie wolno żyć jedynie obowiązkami, bo człowiek jest wówczas ”martwy”. Należy rozpocząć działania, które napełniają optymizmem i odnaleźć ludzi tryskających pozytywną energią. Nauczmy się wreszcie cieszyć życiem!

3 kielichów w miłości

Spora okazja na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas oczarowywała. 3 kielichów jednakże symbolizuje przelotne, gorące romanse dlatego też nie ma co żywić nadziei na ustatkowanie się. Nie warto wciągać się w tę znajomość pod kątem uczuciowym, bo skończy się tylko na płomiennych momentach bez obietnic. Ponadto, osoba ta może równocześnie mieć wielu partnerów.

3 kielichów finanse tarot

Obecne działania mogą zaowocować w przyszłości. Generalnie pozytywny okres w sferze zawodowej. Znajdzie się wiele okazji do imprez firmowych bądź też urlopów. Prawdopodobieństwo premii, bezpłatna pomoc ze strony Państwa w realizacji projektu.

3 kielichów a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie kochać przyjęcia. Może być duszą towarzystwa, bo nie brakuje jej uroku osobistego. Ponadto, potrafi się wypowiadać, a ludzie zwyczajnie chcą jej słuchać. Ciągle zadowolona oraz uśmiechnięta. Często jest autorytetem.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę