5 mieczy znaczenie karty

5 mieczy znaczenie karty

5 mieczy tarot znaczenie

5 mieczy nierzadko pokazuje na to, że człowiek nie zwraca uwagi na innych w sytuacji wygranej. Nie liczy się dla niego to, co czuje druga osoba. Jego triumf jest jego wyłącznym priorytetem i bezwzględnie wykorzysta wszelkie metody, aby wygrać. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się dobra, jakie może z niej uzyskać. Jednakże zupełnie nie musi tutaj chodzić o nas. Karta często przestrzega nas przed osobą, która skrzywdzi nas niesłychanie dotkliwie. Dopuści się jakichkolwiek niegodziwości, żeby wykonać swój egoistyczny cel. Kłamstwa, podstępy, manipulacje, szyderstwo to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Trzeba zaznaczyć, iż 5 mieczy wielokrotnie nazywa się kartą porażką.

5 mieczy finanse tarot

5 mieczy w strefie materialnej symbolizuje wszelkiego typu porażkę i niezadowolenie. Strata pracy, brak dochodów bądź wręcz długi, brak możliwości znalezienia pracy, nieuczciwe poczynania ze strony współpracowników np. ktoś może rozpuszczać szkodliwe plotki.

5 mieczy a związek

Należy zakończyć męki oraz zakończyć ten związek. 5 mieczy nazywa się często kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Co najmniej jedno z partnerów nie podejmie próby zawalczenia o związek. Być może szarpią człowiekiem mocne lęki, a co za tym idzie, zwyczajnie się poddaje. Karta niejednokrotnie wskazuje wprost na wypalenie się uczucia.

5 mieczy a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana tylko na sobie. Niełatwo z nią prowadzić rozmowę, gdyż lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do własnego zdania lub wręcz narzuca je. Jest też interesowna. We wszystkim musi mieć korzyść oraz samolubny pożytek. Inni się nie liczą.

5 mieczy a wydarzenia

Nadchodzą kłótliwe momenty. Nieetyczne zagrania, obmawianie, manipulacja, fałszywe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Duże prawdopodobieństwo spotkania wilka w owczej skórze. Z pozoru może zdawać się wszystko w porządku, a intryga będzie zrealizowana dokładnie.

5 mieczy jako karta dnia

5 mieczy poleca ostrożność i czujność. Trzeba przekonać się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma względem nas niecnych zamiarów. Konieczne będzie ukazanie ludziom, że ustanowiliśmy klarowne zasady, których oni nie mogą łamać. Bezpośredniość, stanowczość, komunikatywność to niedoceniane umiejętności, które są nieodzowne, do pokazania gdzie kończą się granice.

5 mieczy w miłości

Przedmiot naszych westchnień może zgoła drwić z nas. To, iż jesteśmy zaangażowani, sprawia mu chorą radość. Co interesujące czuje się lepszy z tego powodu i sądzi, że może nas zdominować. Jest to toksyczne postępowanie. Karta niejednokrotnie symbolizuje walkę. Aczkolwiek nie warto zabiegać o człowieka o takim (podłym) usposobieniu.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę