As kielichów znaczenie karty

As kielichów znaczenie karty

As kielichów tarot znaczenie

As kielichów nazywany jest też as pucharów. Oznacza głównie uczucia, które wreszcie dotrą do człowieka. Mogą być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta możliwości, toteż należy zastanowić się, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można poprawić? Może o czymś dawno marzyliśmy a w końcu okoliczności będą sprzyjać, by wcielić zamiar w życie? Często sygnalizuje rozpoczęcie nowej relacji. Wywrzemy pozytywne wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Dlatego as pucharów jest okazją na nową miłość. Jednakże od nas zależy czy chcemy rozpocząć nowy etap w życiu.

As kielichów a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się ogromem przeżywanych przez nią emocji. Ma dziecięce, dobroduszne serce. Jest ofiarna, chce pomagać. As pucharów to karta emocji może więc obecnie z kimś się spotykać i opowiadać nam o drugiej osobie.

As kielichów w miłości

As kielichów pokazuje, że będziemy mieć powodzenie. Pytając o konkretną osobę odpowiedź jest łatwa – jest nami zainteresowana. Ponadto, zjawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszankę różnorodnych emocji.

As kielichów jako karta dnia

Pojawi się szansa na zaznanie czegoś emocjonującego. To wydarzenie sprawi, że nasze życie nabierze jasnych barw. Z tego powodu niezbędne jest, aby być otwartym na wszelakie sugestie. W innym przypadku ominie nas coś szczególnego! Dziś jest dobry dzień na skończenie kłopotów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, zażegnanie sporu. To okres, kiedy najskrytsze marzenia mogą stać się rzeczywistością!

As kielichów a wydarzenia

As pucharów opowiada o chwilach, które będą rozbudzały w nas emocje. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, niespodziewane prezenty, spotkania z przyjaciółmi, na których sporo się dzieje. Może to być również rozpoczęcie kariery, która dostarcza nam wielu uczuć czy też skok na bungee dostarczający adrenaliny.

As kielichów a związek

Nierzadko wskazuje na wkroczenie związku na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie lub decyzja dotycząca posiadania potomka. Karta oznacza odrodzenie się uczuć, dlatego możemy spodziewać się romantycznych wyznań, randek, podarunków. Ogólnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co spowodowało, że pokochaliśmy tę osobę.

As kielichów finanse tarot

As pucharów oznacza pracę pełną satysfakcji, pasji, kreatywności. Możemy odczuć, że zostaliśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w pozytywnej atmosferze. Warunki będą sprzyjać, jeśli chodzi o otwarcie swojej działalności. Może to się objawić poznaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym bądź też okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę