4 monet znaczenie karty

4 monet znaczenie karty

4 monet tarot znaczenie

4 monet nazywana jest też 4 denarów. Aktualnie człowiek gromadzi dobra materialne i potrafi je dobrze wykorzystać. Niestety, ale nadal nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Wielokrotnie zdarzały mu się przejawy skąpstwa. Nie chce się dzielić tym, co posiada z innymi. Co więcej, unika jak ognia zainwestowania pieniędzy na rozwój albo własne przyjemności. 4 denarów nieraz ukazuje przeszywający lęk przed utratą dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wprost paraliżująca. Człowiek bezustannie martwi się, a co za tym idzie, w głowie pokazują się czarne scenariusze, które efektywnie przekonują do kurczowego trzymania się pieniędzy.

4 monet w miłości

Obojętność oraz brak działania. Obawa przed podjęciem inwencji. Należy pamiętać, iż osoba, która będzie chciała się z nami umówić, będzie raczej nastawiona na korzyści. Na zimno przeanalizuje czy opłaca się tracić czas na tę znajomość. W końcu może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

4 monet a wydarzenia

4 denarów najłatwiej określić słowem – pasywność. Z tego powodu wydarzenia, które będą się pojawiały, nie wywołają zmian, a raczej zatrzymają nas w aktualnym miejscu. Nadciągające zdarzenia mogą odsłonić przenikający nas strach przed zmianami. Uświadomią, czego w rzeczywistości się boimy.

4 monet a związek

4 monet nie oznacza dobrej wróżby. Oznacza to, że związek stoi w miejscu, rutyna jest na pierwszym miejscu. Prawdopodobne jest to, iż jeden z partnerów jest w związku ze względu na korzyści lub też jest mu żal zakończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem marzeń, lecz w sumie to przyzwyczaiłem się i jest wygodnie”. Partner jest pasywny uczuciowo. Równie dobrze, może oznaczać, że obawiamy się utraty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy drugą osobę w klatce.

4 monet a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze jest solidna, zmierza do realizacji planów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, zgoła odwrotnie – jest wręcz chciwa. Potrafi zarządzać efektywnie czasem. Tematy konwersacji przez nią poruszane mogą krążyć wokół wszystkiego. Byle tylko nie odnosiły się do niej bezpośrednio.

4 monet jako karta dnia

4 monet doradza, żeby człowiek przestał się bać. Pamiętał o tym, że jak coś odejdzie, to pojawi się kolejne. Liczba otrzymanych możliwości jest nieograniczona. Raz utracona okazja nie oznacza, iż już nigdy więcej nie nadejdzie. Bądźmy szczęśliwi oraz cieszmy się życiem.

4 monet finanse tarot

Może zjawić się kompetentny pracownik bądź też inny aspekt, który zrodzi w nas strach przed utratą zatrudnienia. Jednakże 4 denarów oznacza stabilizację w płaszczyźnie zawodowej, która może objawić się propozycją zmiany umowy na czas nieokreślony bądź też lub też zmianę stanowiska na takie, które gwarantuje stałą pracę.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę