Giermek mieczy znaczenie karty

Giermek mieczy znaczenie karty

Giermek mieczy tarot znaczenie

Giermek mieczy nazywany jest inaczej paź mieczy. Przedstawia człowieka o szczególnej inteligencji. Przede wszystkim skupia się na obserwacji otoczenia, co naturalnie chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a wnioski pozostawia jedynie dla siebie. Karta wskazuje na moc i bystrość umysłu. Giermek mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez powodu – zachowanie giermka mieczy wynika z tego, iż został kiedyś dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość giermka mieczy jest tarczą-ochroną przed ponownym zranieniem. Nie umie on zaufać innym. Co gorsza, nierzadko rządzi nim zawiść. Środowisko nie daje mu więc szansy na to, aby pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Giermek mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się młodością. Nie chodzi jedynie o prawdziwy wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i posiada ogromne pokłady zdolności organizacyjnych. Ponadto, wszystko analizuje, dlatego też często pracuje w zawodach takich jak analityk albo notariusz.

Giermek mieczy a związek

Giermek mieczy może wskazywać, że jesteśmy w związku wyłącznie z przyzwyczajenia. Mogą narodzić się kłótnie o drobiazgi. Niestety istnieje niemałe prawdopodobieństwo tego, że zamienią się w poważne kłótnie. Aktualnie przeważa brak szczerości. Jest to okres, gdy miłość, zamiast żarzyć się, wieje chłodem.

Giermek mieczy jako karta dnia

Trzeba obserwować otoczenie, gdyż ktoś chce coś ukryć. Trzeba być czujnym i ostrożnym, ponieważ odnosimy błędne wrażenie dotyczące aktualnej sytuacji. Wnioski zachowajmy dla siebie i odkryjmy nareszcie ten sekret.

Giermek mieczy w miłości

Dla osób samotnych nie jest to pomyślna przepowiednia. Może sygnalizować niespodziewane zakończenie znajomości przy równoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii giermka mieczy obawia się tego, że emocje zawładną nią. Z tego powodu tak silnie boi się uczuć (miłości). Bez przerwy poszukuje minusów związku bądź nie jest w stanie podjąć decyzji.

Giermek mieczy a wydarzenia

Możliwość otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas powstrzymać, kiedy chcemy wcielić plan w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Giermek mieczy finanse tarot

Nie jest to pomyślny czas w sferze zawodowej. Możemy dostać naganę od przełożonego za „niewinność” bądź też może dojść do nieporozumienia pomiędzy pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym bądź też przełożonym.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę