Giermek kielichów znaczenie karty

Giermek kielichów znaczenie karty

Giermek kielichów tarot znaczenie

Giermek kielichów nazywany jest też giermek pucharów. Obrazuje człowieka, który ma skłonność do wzruszeń. Co więcej, umie zauważyć i przeżywać uczucia. Z tego powodu giermek kielichów niejednokrotnie sygnalizuje początkowy etap relacji – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przemyśleć sytuacji. Przyjmuje rolę obserwatora. Nic więcej nie potrafi. Uniemożliwia to stworzenie dojrzałego, autentycznego związku. Jest to czas nauki dla giermka pucharów. Dlatego oczekiwać można od niego tylko młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sygnalizuje przyjemne zdarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie stale wibrował od nadmiaru powiadomień.

Giermek kielichów jako karta dnia

Giermek kielichów radzi, by otworzyć się na nowe zdarzenia. Zostawić za sobą przeszłość, nie zamartwiać się. To często okres na spotkanie nowych ludzi, randki. Powinno się jednakże nie podchodzić do tych spotkań poważnie. Lepiej potraktować je jako rozrywkę bez żadnych zobowiązań. Nauczmy cieszyć się chwilą.

Giermek kielichów a wydarzenia

Czas spędzony ze znajomymi lub też umawianie się na randki, generalnie wzmocnienie się relacji międzyludzkich. Przyjemna atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą pozytywne przesłanie, ujmujące życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych albo wydarzenia zapewniające nam głębokie emocje.

Giermek kielichów finanse tarot

Nie powinniśmy się zamartwiać. Giermek kielichów zapowiada rozwój. Możemy uzyskać ofertę awansu lub odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Możliwe jest także otrzymanie korespondencji informującej o ukończeniu kursu lub pomyślnym wyniku egzaminu.

Giermek kielichów w miłości

Jeżeli zapytaliśmy karty o intencje osoby, którą w niedawnym czasie spotkaliśmy, giermek kielichów będzie sygnalizował niedojrzałość. Ta osoba prędko się zakochuje. W głowie stworzyła wyobrażenie perfekcyjnej drugiej połowy. Gdy choć trochę odbiegamy od przerysowanego ideału, bez oporów zostaniemy porzuceni. Czasem może sygnalizować to, iż niezobowiązujące spotkania przemienią się w relację!

Giermek kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się brakiem doświadczenia życiowego. Często wydaje się wrażliwa, potulna oraz niewinna. Nietrudno ją urazić, bo ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim albo dziecięcym i podejmować artystyczne działania.

Giermek kielichów a związek

W strefie miłosnej giermek pucharów przepowiada kierowanie się sercem. Rozwiązanie przykrych problemów miłosnych, a wprost przemienienie ich w coś pozytywnego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może sygnalizować pojawienie się nowego członka rodziny.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę