6 kielichów znaczenie karty

6 kielichów znaczenie karty

6 kielichów tarot znaczenie

6 kielichów nazywana jest również 6 pucharów. Symbolizuje melancholijny powrót do przeszłości. Powracanie myślami do dawnych przyjemnych chwil. Tęsknimy za czasami, gdy wszystko było tak idealne no i łatwe. Odbywało się to przeważnie w dzieciństwie, z tego powodu z ochotą przenosimy nasz umysł do tego okresu życia. W szczególności kiedy rzeczywistość nas zawiodła. Karta uprasza, aby odkryć niewielkie frajdy w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc lub też niepozorna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasem zgoła sens. 6 pucharów może być także przestrogą, by nie gloryfikować aktualnej sytuacji. Ale zawalczyć z nią w jej realnym wydaniu. Nie należy żyć także przeszłością.

6 kielichów jako karta dnia

Skończmy się zamartwiać! Odepchnijmy złe emocje i stańmy się, przynajmniej na moment beztroskim dzieckiem. Tak dobrze jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak zasadniczo powinno ono wyglądać. Trzeba okazać przywiązanie przyjaciołom oraz rodzinie.

6 kielichów a wydarzenia

6 kielichów jest kartą wspomnień dlatego też, należy tu doszukiwać się nadciągających zdarzeń. Możemy odnaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie lub też poszukiwać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to czas bezpieczeństwa i harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

6 kielichów a związek

6 kielichów symbolizuje całkowite spełnienie uczuciowe. Karta może opowiadać o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Oczywiście pociąga to za sobą konsekwencje zarówno pozytywne, jak i negatywne dla związku. Określa to również, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Często pokazuje przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co wstrzymuje rozwijanie się relacji.

6 kielichów w miłości

Karta czasami wskazuje na chęć powrotu do dawnej miłości. W innym wypadku pokazuje związanie 2 bratnich dusz. Wyłania się chęć wzajemnego troszczenia się o sobie, otaczania się bliskością. Często przepowiada związek z kimś poznanym niemało lat temu.

6 kielichów finanse tarot

6 pucharów pokazuje rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się oferta posady jako opiekun dziecka lub też zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne również są możliwe. Czeka nas wewnętrzne zadowolenie z pracy.

6 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się młodym wyglądem. Oczywiście dokumenty będą wskazywały na to, że jest starsza. Posiada artystyczną duszę. Interesuje ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz lub wolontariusz w domu dziecka.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę