Świat znaczenie karty

Świat znaczenie karty

Świat tarot znaczenie

Świat (Wszechświat) oznaczony jest numerem dwadzieścia jeden. Symbolizuje początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieskończone. Jest wiele tajemnic do odkrycia. Pokazuje to, że pewien etap się skończył, jednak podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie można wskazać początku ani końca. Karta chce oswobodzić nas od czegoś, co nas powstrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy zionąć niechęcią do tej karty, bo wymusza pożegnanie z czymś istotnym. Z pewnością byliśmy bardzo przywiązani. Jako wynik dotkliwej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek oraz pretensje. Jednak z czasem zobaczymy, że było to niezbędne, żeby zyskać nowe perspektywy i otworzyć się na nie.

Świat a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce nie będzie traciła czasu na to, by siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z komunikowaniem wprost, a konwersacja z nią jest niesłychanie ciekawa. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest oczywista – myśli wielokierunkowo. Dostrzeżemy, że jest ciekawa świata, dlatego zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

Świat jako karta dnia

Karta sugeruje, aby zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, niekończące się wspomnienia spowodują nostalgię i sprawią, że nie będziemy chcieli zakończyć pewnego etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednakże nie zapominajmy, że koniec to początek czegoś nowego.

Świat finanse tarot

Świat może opowiadać o tym, że uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która oferuje tak dobre warunki, że będziemy pragnęli zostać tam na stałe. Równie dobrze może to zapowiadać, że uda nam się w końcu odkryć powołanie.

Świat a wydarzenia

Karta może sygnalizować sławę, dobre wrażenie w oczach innych oraz kontakty z obcokrajowcami. Ukazuje, że osiągnęliśmy zaplanowany sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to czas, gdy będzie nam się wiodło na kilku płaszczyznach.

Świat a związek

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Kłótnie dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, bo skończył się okres nieszczęśliwych zdarzeń.

Świat w miłości

Karta często mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeżeli w tej chwili jesteśmy w związku, to może sygnalizować zakończenie go. Przede wszystkim, jeżeli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować poznanie ciekawej osoby innej narodowości!

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę