Księżyc znaczenie karty

Księżyc znaczenie karty

Księżyc tarot znaczenie

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Uosabia działanie psychiki. Ukazuje zmiany oraz uzyskanie dojrzałości. Nierzadko oznacza, iż rozpoczniemy inaczej pojmować świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas przemiana wewnętrzna. Karta chce przekazać, aby nie kierować się wyłącznie rozumem. Warto wprowadzić w życie to, co sugeruje intuicja. Księżyc odkrywa tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwą postać. Dlatego może sygnalizować odrzucenie złudzeń. Jego światło umie uwydatnić urok. Czasami znaczenie karty jest zgoła przeciwne- życie pełne nierealnych wytworów.

Księżyc jako karta dnia

Cel będzie wymagał od nas całkowitej koncentracji. Nie warto przechodzić chociażby na moment do świata wyobraźni. Należy Jednakże zwrócić uwagę na sny. Będą się tam skrywały rady oraz rozwiązanie naszego kłopotu. Dzisiaj jest dobry dzień na to, żeby zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko trzeba zachowywać się rozważnie.

Księżyc a wydarzenia

Zdarzenia, które niebawem nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Bez znaczenia gdzie to się wydarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne uczucia, skłoni do przemyśleń, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Księżyc w miłości

Księżyc wielokrotnie oznacza marzenia o romantycznej miłości. Są to fantazje tak oderwane od rzeczywistości, iż trudno w nich znaleźć zdrowego widzenia związku. Wskazuje na bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty i uniesienia. Czasami wskazuje na spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zauroczenie przeżywane wewnętrznie.

Księżyc a związek

W pozytywnym znaczeniu przepowiada ciąże, W negatywnym zaś brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na trudny przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się niejasna, toteż trudno będzie zachować pozytywne wibracje. Ciężko będzie się dogadać. Jest to okres kłamstw w stosunku do drugiej połowy.

Księżyc finanse tarot

Księżyc sugeruje, by przyłożyć się do zobowiązań. Często symbolizuje utratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać niż leczyć z tego powodu warto poświęcić czas, by zadania wykonywać dokładniej aniżeli do tej pory. Sprawdźmy kilka razy, ponieważ jesteśmy na celowniku szefa.

Księżyc a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa mocne emocje. Jej sny mogą być oryginalne, gdyż jej wyobraźnia nie ma końca. Z tego powodu byłaby genialnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co ciekawe lubi działać na wielu płaszczyznach także trudno określić jej zawód i konkretne hobby.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę