Sprawiedliwość znaczenie karty

Sprawiedliwość znaczenie karty

Sprawiedliwość tarot znaczenie

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem osiem. Oznacza harmonię. Opowiada o tym, że każdy człowiek ma system wartości moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie odpowiedniej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, przez co możemy otrzymać ciekawy bonus (przychylność) lub bolesną karę. Karta namawia do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest przyznawanie ulgi osobie, która jest długoletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Nierzadko prosi o to, aby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Sprawiedliwość jako karta dnia

W ocenie sytuacji niepomocne są uczucia, przywiązanie, poczucie winy lub postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Trzeba odrzucić uczucia, żeby obiektywnie popatrzeć na sprawę. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, niezbędne jest dojrzenie prawdy. Trzeba też zastanowić się nad tym, w jaki sposób osiągnąć harmonię.

Sprawiedliwość finanse tarot

W pozytywnym aspekcie ukazuje zakończenie jakiś spraw. Dlatego może zwiastować oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym znaczeniu zwiastuje, iż czeka nas nadmiar obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. odebranie premii, degradacja.

Sprawiedliwość w miłości

Karta czasem pokazuje ślub cywilny. Nie ma sensu szukać w tej karcie porywów miłości, ponieważ zazwyczaj odpowiada za surową, chłodną, lecz szczerą opinię/kalkulację. Stąd właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednak istnieje trochę zalet tej sytuacji. Bolesna, lecz szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, lecz w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania i ból.

Sprawiedliwość a związek

Sprawiedliwość opowiada o tym, iż osiągnięcie szczęścia i zadowolenie jest możliwe tylko wtedy, gdy partnerzy w równym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera bądź innymi podłymi czynami. Wszechświat ma już przygotowany plan służący ukarania go. Skrucha lub też rosnąca pokora nic nie wskórają. Nadszedł czas, żeby rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta uprasza o szczerość, wyrozumiałość w związku. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków warto przemyśleć za i przeciw.

Sprawiedliwość a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie niezawodna w kwestii sprawiedliwości. Dlatego może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest właściwa ocena sytuacji i postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym emocji nieomylnie dostrzeże prawdę.

Sprawiedliwość a wydarzenia

Przyszedł czas, w którym zagości porządek. Posprzątamy denerwujący nieporządek, żeby nareszcie o nim zapomnieć i zaprosić w jego miejsce zdrową równowagę. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca niewyjaśnionych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę