Mag znaczenie karty

Mag znaczenie karty

Mag tarot znaczenie Mag

Mag (Magik) oznaczony jest cyfrą` jeden. Uosabia człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co nieznane, mistyczne. Wielokrotnie przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bez ustanku pogłębia wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora oraz wyciąga wnioski. Potem przekazuje ją innym. Magik wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta próbuje nam przekazać, że posiadamy wszechstronne umiejętności. Jeżeli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – jedynie my możemy to zrobić. Nasze perspektywy są nieograniczone. Wykorzystujmy odpowiednio naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najśmielsze zamierzenia.

Mag a wydarzenia

Magik opowiada o tym, iż jest to czas, w którym wiele będzie się działo. Ciężko będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy ciągle czymś się zajmować. Czeka nas szukanie swojego miejsca na ziemi. Pomysły zakończą się realizacją oraz sukcesem. Jest to okres, w którym możemy odkryć, czym tak naprawdę powinniśmy zajmować się w życiu.

Mag a związek

Karta pokazuje pomysłowość, także nie powinniśmy narzekać na znużenie w związku. Problemy związane z relacją powinny zostać zakończone. Związek wypełni się bliskością. Magik uprasza, żeby mówić w sposób bezpośredni, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

Mag finanse tarot

Pomyślny czas w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie trzeba wykazać się nietypowymi umiejętnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny rezultat), ujawnienie umiejętności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, czego pragnęliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Mag w miłości

Pytając o intencje drugiej osoby, warto przyjrzeć się sąsiadującym kartom. W negatywnym aspekcie mag może starać się nas urzec, dokonując najgorszych czynów – manipulowania i kłamania. W pozytywnym aspekcie może sygnalizować, iż posiadamy konieczne narzędzia do zbudowania solidnego związku i zapobiegania problemom, zanim przybiorą na sile.

Mag jako karta dnia

To pomyślny dzień na działanie. Podjęcie nowego przedsięwzięcia, demonstracje talentów. Pokażmy światu nieskończoność talentów. Jeśli podejmiemy próbę, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – powinno się połączyć zdolności z niezłomnością.

Mag a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się pomysłowością i pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – ciężko się dziwić, gdyż została obdarzona urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, także może pracować jako lekarz. Tajemniczość doskonale pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę