Wieża znaczenie karty

Wieża znaczenie karty

Wieża tarot znaczenie

Wieża oznaczana jest numerem 16. Karta obnaża prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Przyszedł czas, w którym trzeba zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Wszechświat zburzy iluzję, w którą tak mocno wierzyliśmy. Nadchodzi moment, w którym dobiega kres czegoś ważnego. Chociaż to trudne będzie trzeba odnaleźć wewnętrzną siłę oraz pogodzić się z tym oraz przyjąć rolę pilnego ucznia. Od początku musimy nabierać poglądów tym razem opartych na faktach. Karta czasami ukazuje przywiązanie do pieniędzy bądź uznania pewnej sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Wieża finanse tarot

Wieża często reprezentuje stratę, dlatego możemy oczekiwać zgubienia ważnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadchodzą wydatki, które trzeba będzie spłacić od razu. Dlatego sfera finansowa będzie silnie nadszarpnięta.

Wieża a wydarzenia

Nadciąga wiele raptownych, niespodziewanych wydarzeń. Może to być wypadek, wypowiedzenie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma możliwości, żeby to naprawić. Rzeczywistość ukaże nam, jak bardzo myliliśmy się w swoich poglądach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez skrupułów, dotkliwie nas oszukać itp. itd. Może to wywołać porzucenie dotychczasowego stylu życia i rozpoczęcie wszystkiego na nowych regułach.

Wieża a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie żegnała się z pewnym okresem w życiu. Niestety z pesymistycznymi odczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może znajdować się w przełomowym momencie życia, coś nowego, istotnego zaczyna wchodzić w drogę.

Wieża jako karta dnia

Jeśli mamy wewnętrzne przeczucie, iż przyszedł czas pożegnać się z czymś, bez zastanawiania się to zróbmy. Najwyraźniej to odpowiedni moment, by zacząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, iż jesteśmy kowalami swojego losu. Najgorsze co można uczynić to apatycznie przyglądać się narzuconemu obiegowi wydarzeń. Dzisiejszy dzień będzie bogaty w niespodzianki.

Wieża a związek

Wieża nie przepowiada niczego dobrego dla związku. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeśli do tego nie dojdzie, to będą przeważały konflikty, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się chociażby w postaci wiadomości o zdradzie dokonanej kilka lat wcześniej. Co może być oczywiście rozstrzygającym powodem do rozstania. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

Wieża w miłości

Wieża nierzadko przynosi oświecenie, przebudzenie. W rzeczywistości karta jest niezbitą prawdą, która ukazuje bolesną rzeczywistość. Jest wymagającym nauczycielem, który pragnie nas czegoś nauczyć. Wieża wskazuje, iż mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Nakład rozpaczy jest gigantyczny, lecz powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, że nareszcie przejrzeliśmy na oczy.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę