Umiarkowanie znaczenie karty

Umiarkowanie znaczenie karty

Umiarkowanie tarot znaczenie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest numerem 14. Reprezentuje zachowanie równowagi między wszystkimi sferami życia. Tej umiejętności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane tak samo. W przeciwnym wypadku wszystko zacznie się sypać, nic nie będzie działać odpowiednio. Nie może być tak, że przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta prosi, żeby przemyśleć, w którym miejscu niezbędny jest umiar. Czego w naszym życiu jest zbyt wiele? Ukazuje jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają totalnej akceptacji – znalezienie umiaru między naszymi uczuciami względem osoby a prawdą, którą pokazuje nam rozum.

Umiarkowanie a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo tolerancyjna, lojalna. Nie narzuca własnego zdania i próbuje odnaleźć rozwiązanie najlepsze dla wszystkich stron. Istotny jest dla niej honor.

Umiarkowanie a związek

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Umiarkowanie wielokrotnie pokazuje pomoc, zrozumienie i zdolność słuchania. Jeśli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani za dużo, ani za mało. Jest to okres pełny spokoju dla związku.

Umiarkowanie w miłości

Umiarkowanie wskazuje na osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest prosto domyślić się, o czym właściwie myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi dobrze to przemyśleć. Nie jest dwulicowa. Zła wiadomość jest taka, iż karta nierzadko reprezentuje obojętność. Trudno będzie zacząć rozmowę bądź flirt.

Umiarkowanie a wydarzenia

Przyszedł czas na odpoczynek, regenerację. Nie ma konfliktów międzyludzkich, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam doskwierać. Ostatni kamień spadł już z serca. Powinno się się poświęcić medytacji, przyjemnie spędzić czas. Relaks także jest wskazany. Pamiętajmy jednakże, iż Umiarkowanie to utrzymanie równowagi. Więc nie przesadzajmy!

Umiarkowanie jako karta dnia

Karta uprasza, aby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeżeli coś nam nie wyjdzie, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy bierni. Wyciągajmy lekcję i nie obawiajmy się pomyłek! Tylko one są w stanie zbliżyć nas do celu i doprowadzić do perfekcji!

Umiarkowanie finanse tarot

Równowaga wskazuje na to, iż jesteśmy dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi. Jeżeli jest taka konieczność, to umiemy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkową gotówkę. Jest to czas, w którym wszystko będzie po staremu. Jeżeli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić powoli. Z pewnością zdążymy się do nich przygotować wewnętrznie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę