Słońce znaczenie karty

Słońce znaczenie karty

Słońce tarot znaczenie

Słońce oznaczone jest numerem 19. Zapowiada nadejście lepszych czasów, wesołe momenty. Zwiastuje uzyskanie świadomości oraz rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię konieczną do działania albo zachowania odpowiedniego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił chce zmieniać swoje życie na lepsze. Jest przygotowany na to psychicznie. Słońce wróży sukces na wielu płaszczyznach. Z tego powodu jest to odpowiedni czas na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta wypełniona optymizmem. Nie powinniśmy doszukiwać się w niej negatywnego znaczenia. Po prostu go nie ma.

Słońce a kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie tryskała energią i optymizmem. Czuje satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w czyste intencje. Nie myślą, że może ich oszukać. Co więcej, szybko się do niej przekonują. Zawód, który ukazuje Słońce to artysta.

Słońce w miłości

Spełniona miłość to przesłanie Słońca. Zarówno dla samotnych, jak i zakochanych. Może zapowiadać znalezienie miłości na całe życie. Prawdziwe uczucie widoczne jest po obydwu stronach. Będzie to czas wypełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak idealne, że będziemy wracać do nich przez całe życie.

Słońce finanse tarot

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Być może ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź też awansu? Jest to okres tylko pomyślnych wydarzeń. Słońce zwiastuje pomyślność, dlatego powinno się otworzyć swoją działalność, zmienić pracę. Powinniśmy jedynie zyskać. W sferze materialnej możemy oczekiwać poprawy.

Słońce a wydarzenia

Zdarzenia będą przynosiły pozytywne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach bądź też spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To czas najlepszych zamiarów, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może symbolizować też przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Słońce a związek

Pojawi się równowaga, tolerancja oraz zażegnanie dawnych konfliktów. Partnerzy będą otwarcie okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to czas przepełniony miłością, która jest tak samo silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Słońce jako karta dnia

To dobry dzień na pogodzenie się. Natrafimy na drobne sukcesy i miłe niespodzianki. Zapomnijmy o zobowiązaniach. Życie to nie tylko wydatki, sprzątanie i praca. Jego elementem jest również pasja, hobby i piękno świata. Los prosi, aby być mu wdzięcznym za przychylność. Warto odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i popatrzeć na świat niewinnymi oczyma. Odnajdźmy zadowolenie i przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę