Arcykapłan znaczenie karty

Arcykapłan znaczenie karty

Arcykapłan tarot znaczenie

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Uosabia wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, że powinniśmy skupić się na poszukiwaniu sensu życia. Podświadomość wysyła znaki, które ukierunkują nas na właściwą drogę. Nierzadko wskazuje na zapoczątkowanie nowego etapu w życiu, zagłębienie się w sferę duchową. Dostrzegamy więcej, czyli zmienił się schemat myślowy. Zaznaliśmy oświecenia. Człowiek w energii Papieża ma poważanie z racji swojej mądrości. Jest mistrz, który prowadzi nas przez życie albo udziela nam pomocy, kiedy to potrzebne. Karta czasami mówi o mądrości zaczerpniętej z doświadczenia życiowego.

Arcykapłan a wydarzenia

Arcykapłan sugeruje zainteresowanie religią oraz przestrzeganie zasad, które narzuca wiara. Będziemy poznawali ludzi, którzy wspomogą nas poradą, wskażą właściwą drogę. Pokażą jak żyć. Sami także przyjmiemy stanowisko nauczyciela oraz staniemy się czyimś mentorem. Karta może ukazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie miała klarownie ustalony światopogląd. Mocno się go trzyma i żyje według wytycznych. Arcykapłan często pokazuje księdza, radcę prawnego, bo kierują się zasadami. Tak samo może ukazywać nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

Arcykapłan a związek

Arcykapłan jest pomyślną wróżbą dla związku. Oparty jest na duchowym połączeniu. Zasady i wierność w tym przypadku jest traktowana jak najważniejsze dobro. Niejednokrotnie sygnalizuje zawarcie związku małżeńskiego. W negatywie może pokazywać zdradę, problemy natury seksualnej.

Arcykapłan w miłości

Arcykapłan wskazuje na mężczyznę, z którym uda się stworzyć związek głównie na poziomie duchowym. Co może objawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, przybliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Arcykapłan finanse tarot

Papież wskazuje na zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu prawdopodobny jest awans na takie stanowisko lub też praca dorywcza w formie korepetytora, wykładowcy. Możliwe są również stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Arcykapłan jako karta dnia

Karta doradza, by zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co pragnie nam powiedzieć? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy zaznać duchowego olśnienia, z tego powodu warto wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę