Głupiec znaczenie karty

Głupiec znaczenie karty

Głupiec tarot znaczenie

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Oznacza rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien okres w życiu, a rozpoczyna coś całkowicie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego przedsięwzięcia bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to ostateczne pozostawienie za sobą tego, co było. Głupiec jest osobą dość naiwną bez doświadczenia życiowego. Jednak cechuje ją pasja, ufne patrzenie w przyszłość. Posiada w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi realnie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Głupiec a wydarzenia

Nadchodzą nowe wydarzenia. Zakończenie jakiegoś etapu i rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, zdarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, by zdobyć doświadczenie. Głupiec sugeruje, żeby nie podchodzić zbyt poważnie do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Głupiec a związek

Głupiec nierzadko ukazuje chęć zakończenia związku. Jeżeli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to od razu. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w nieznane. Karta nie przepowiada przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może zapowiadać pierwsze zbliżenia seksualne lub też eksperymenty w sypialni.

Głupiec jako karta dnia

Wprowadzajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozsądek potrafi zabrać zupełnie radość z życia. Z tego powodu trzeba przeznaczać czas na przyjemności. Głupiec uprasza, żeby otworzyć się na nowe i pokonać strach.

Głupiec a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie i rozsądnie. Może mieć duszę młodzieńca bądź zwyczajnie być młodym człowiekiem. Kocha rozrywkowy styl życia, za wiele czasu spełnia na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz następstwach.

Głupiec w miłości

Głupiec dodaje trochę otuchy. Wszystko można zaczynać od nowa. Nie ma ograniczonej ilości prób. Namawia do tego, by zapomnieć o cierpieniu i pomimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania powinno się podjąć działanie. Nie zastanawiać się, lecz działać! Może ukazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to pozytywny okres na romans po to, aby posiadać cudowne wspomnienia oraz nabrać jakiegoś doświadczenia w sferze uczuciowej.

Głupiec finanse tarot

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej pracy. Rozrzutność oraz brak kontroli nad finansami. Jest to czas zdobywania nowych zdolności oraz nabierania doświadczenia zawodowego.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę