Diabeł znaczenie karty

Diabeł znaczenie karty

Diabeł tarot znaczenie

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Reprezentuje uzależnienie, zniewolenie. Tak naprawdę tylko my decydujemy czy poddajemy się tej kontroli. Istnieje kilka przesłań tej karty. Może ukazywać brak pewności siebie, dlatego nie rozpoczynamy działania. Sądzimy, iż nie zasługujemy na dobro. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Demona może chcieć przejąć kontrolę nad innymi przy pomocy manipulacji. Podstęp, agresja i nienawiść to jej integralne elementy. Jest to ciemna strona naszej natury. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej spodziewanym momencie. Czasami karta ukazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Diabeł a wydarzenia

Diabeł ukazuje zniewolenie. Dlatego możemy stać się czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na zostawienie osoby, która robi nam krzywdę. Karta może sugerować nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością i niewidocznie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

Diabeł finanse tarot

„Po trupach do celu”- karta pokazuje, że mogliśmy osiągnąć korzyść materialną/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się niespodziewanego dopływu środków finansowych. Karta jednakże ukazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracodawcy.

Diabeł a związek

Niełatwo zrozumieć jak w zasadzie funkcjonuje ten związek. Możemy czuć się rozdarci. Demon pokazuje wzmocnione emocje. Czasami wręcz bycie zależnym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na dużym poziomie. Nieczęsto w niej czegoś brakuje. Odczuwa się magnetyzm. Często wskazuje na relacje oparte na profitach seksualnych lub finansowych.

Diabeł a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie uwodzicielska. Trudno jej zaaprobować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wzbudza uwagę płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi rządzić innymi, gdyż ludzie ślepo za nią idą.

Diabeł jako karta dnia

W dniu dzisiejszym bardzo nietrudno popaść w tarapaty. Ktoś może namówić nas do zrobienia czegoś, co przeczy naszym normom. Jeden drink? Przejście przez pasy na czerwonym świetle? Kradzież? pochopne zwolnienie się z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy jasno i jesteśmy podatni na manipulację.

Diabeł w miłości

Karta pokazuje podporządkowanie się drugiej osobie. Ostrzega przed dwulicowymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednak przestrzega przed tym, iż to uczucie może oddziaływać na nas negatywnie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę