Koło fortuny znaczenie karty

Koło fortuny znaczenie karty

Koło fortuny tarot znaczenie

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Symbolizuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasem doświadczamy momentów obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W krótkim czasie przychodzi rozdzierający serce ból, cierpienie, depresja, żal, złość. Daje do zrozumienia, iż człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wplecione w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje załamujące uczucie bezsilności, w stosunku do własnego losu. Karta jednakże daje nadzieję na to, że gwałtowna, druzgocąca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca cudownej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Koło fortuny jako karta dnia

Koło Fortuny uprasza, by zachować pozytywne nastawienie do życia. W przeciwnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać złą energię (zdarzenia, los). Zakończył się jakiś etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego podejścia.

Koło fortuny a wydarzenia

Koło Fortuny pokazuje sytuacje, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Nierzadko ukazuje, że konieczna jest zmiana ścieżki, którą podążamy. Możemy być mocno zdziwieni rozwojem wydarzeń. W pozytywnym aspekcie uosabia nadarzające się okazje.

Koło fortuny a związek

Karta symbolizuje przemiany niosące za sobą szczęście. Czasami opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, z tego powodu możemy spostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia nierzadko przygotowuje test dla nas albo naszej drugiej połowy. Dlatego jest wskazane, aby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Koło fortuny finanse tarot

Karta oznacza zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, benefity w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Koło fortuny a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z rzekomo mało znaczących wydarzeń. Nawet jeżeli są przykre, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy i odpowiedniej interpretacji niejednokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak nierzadko nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Koło fortuny w miłości

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat przygotowuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu zyskamy istotną mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się na przekór naszej woli lub też nadziejom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeżeli nie poddamy się zmianom, to los sam je wyegzekwuje. Oznacza koniec oraz początek. W miłości może więc oznaczać koniec relacji/wejście w związek.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę