Moc znaczenie karty

Moc znaczenie karty

Moc tarot znaczenie

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą 11. Reprezentuje współpracę pomiędzy ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeśli harmonia między nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować oraz dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, żeby ujarzmić nasze pragnienia. Naturalnie w celu zachowania harmonii. Siła chce, abyśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie mamy. Pomogą one zwalczyć wszelakie trudności. Niezależnie od ich rangi. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy upadli na kolana.

Moc a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie kobietą, która potrafi doskonale kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i usilnie się go trzymać. Charakteryzuje ją niezłomność. Z tego powodu sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

Moc jako karta dnia

Postarajmy się zbudować harmonię. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym w rzeczywistości się pasjonujemy. Lepiej zostawić tę tajemnicę dla siebie a talenty oraz zaangażowanie wykorzystywać w określonym, schowanym przed światem celu. Karta uprasza jednak, by nie bać się działania. Jednakże należy zachować rozsądek.

Moc a wydarzenia

Nadciąga okres, który wymaga od nas nałożenia na siebie szczególnej dyscypliny, uporu oraz woli walki. Trudności wreszcie uda nam się przezwyciężyć jednak nie będzie to proste. Siła czasami mówi o tym, że potrafimy niechcący zdradzić czyjś sekret, nie umiemy utrzymać języka za zębami.

Moc w miłości

W pozytywnym aspekcie karta sygnalizuje, iż uda nam się w końcu uznać własne ciało za coś wyjątkowego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami zaczniemy miłosną przygodę. Jest to okres, gdy nabieramy skłonności do egzaltacji. Dlatego najlepiej już na wstępie zakomunikować, że jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Moc finanse tarot

Moc może symbolizować troszczenie się o ludzi lub zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i kompletnie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery materialnej zwiastuje to poprawienie się sytuacji finansowej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Moc a związek

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas skrzywdziła. Pamiętajmy, iż to uczucie może działać niszcząco. Miłość należy odnaleźć przede wszystkim w sobie. Dopiero potem obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla relacji karta zapowiada okres miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w przesadny sposób.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę