Wisielec znaczenie karty

Wisielec znaczenie karty

Wisielec tarot znaczenie

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą 12. Uosabia pasywność lub też zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to okres, kiedy utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się chęć uwolnienia się. Nie mamy ochoty oglądać nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta symbolizuje przemianę wewnętrzną. Przemyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Spróbujmy spojrzeć na to z innej strony. Trudne położenie, pragnienie przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skoncentrujmy się na podświadomości. Przeanalizujmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Wisielec niejednokrotnie wskazuje na dobrowolne poświęcanie się.

Wisielec finanse tarot

Zawieszony to czas, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia tylko po to, żeby mieć za co żyć. Totalny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co oczekiwać na zmianę stanowiska bądź pracy. Dla osób szukających pracy prawdopodobne jest, że jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

Wisielec a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Niewiele się uzewnętrznia. jedynie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą wielokrotnie błądzi myślami. Utknęła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie flegmatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać ze względu na to, iż lubi się poświęcać.

Wisielec a związek

W stałych związkach niejednokrotnie uosabia przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to pozytywne, gdyż czujemy bezpieczeństwo oraz zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie mocną stroną związku w najbliższym czasie.

Wisielec jako karta dnia

Jeśli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to kluczowe okaże się stanie z boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to niewystarczająco, by w całości pojąć znaczenie ważnych wydarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Wisielec a wydarzenia

Karta uprasza, by zatrzymać się i przeanalizować życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Jeżeli wysłaliśmy list, to może zaginąć albo zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własny biznes, to możemy długo czekać na odpowiedź bądź też uzyskać negatywną decyzję z urzędu. Jest to okres, gdy utkniemy w miejscu. Czasem mówi o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Wisielec w miłości

Zawieszony często zapowiada zastój w uczuciach. Jeżeli do tej pory udaliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na następny krok. Czasem może sygnalizować, że ta osoba niczym nowym nas nie zaskoczy. Cała jej osobowość prędko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników również nie ma pomyślnych informacji. Niechęć do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę