Kochankowie znaczenie karty

Kochankowie znaczenie karty

Kochankowie tarot znaczenie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Oznaczają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za związek spoczywa na obu stronach. Aby stworzyć udaną relację potrzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, pełnej akceptacji drugiej osoby. Powinno się wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Co więcej, karta wskazuje, że miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem pokazuje, iż czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Prosi, żeby zastanowić się nad tym, czy potrafimy całkowicie otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych sekretów. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują szansę na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednakże, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Kochankowie a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie stała przed niełatwym wyborem. Cały czas zastanawia się co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku iść, niejednokrotnie również pragnie podążać dwiema różnymi ścieżkami. Niedawno zakończyła pewien, istotny dla niej, etap w życiu. Jest zbłąkana i niełatwo jej zrobić krok do przodu.

Kochankowie jako karta dnia

Dziś trzeba kierować się sercem i nie dopuszczać rozsądku do głosu. Mogą zostać podjęte zdecydowane, ale ryzykowne decyzje. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Warto dostrzegać optymistyczne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, zanurzanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy negatywnego podejścia do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i też ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie w miłości

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie wskazują na wielkie pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może pokazywać związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani, jednakże nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy także na niechcianą ciążę! Karta pokazuje dzieci.

Kochankowie a wydarzenia

Czekają nas ciężkie decyzje do podjęcia. To nie lada dokonanie. Dobrym przykładem będzie wahanie co do wybrania jednego z dwóch równie ciekawych osób, zgoła idealnych do stworzenia związku. Granica między dwoma istotnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Kochankowie finanse tarot

Kochankowie uosabiają pasję odkrytą w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, osiągając z tego ogrom radości. Znika granica między hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas niełatwe wybory.

Kochankowie a związek

Namiętność, pożądanie oraz seksualność znowu zagoszczą w relacji. Czeka wiele romantycznych momentów, które mogą zapowiadać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że pomimo bycia w związku to nadal jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować indywidualne myśleć oraz decydować o sobie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę