Sąd ostateczny znaczenie karty

Sąd ostateczny znaczenie karty

Sąd ostateczny tarot znaczenie

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest numerem dwadzieścia. Jest to wyższy poziom świadomości. Należy pomyśleć nad własnym postępowaniem. Co przyniosą nasze działania? Jaki będzie ich rezultat? Złe zachowania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą skrzywdziliśmy. Możemy spytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego pragnie? Karta uprasza o kolejny powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawa popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zakończyć ten rozdział i rozpocząć wszystko od początku. Tak, żeby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Sąd ostateczny jako karta dnia

W dniu dzisiejszym może przydarzyć się okazja do tego, żeby rozwiązać problem. Z tego powodu trzeba obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy przyszedł ten moment? Czy świat ułoży ciąg wydarzeń tak, byśmy mogli z niego czerpać i zakończyć skomplikowane sprawy? Warto poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat chce nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i pokornie kroczmy za nim. Nadchodzi coś pozytywnego!

Sąd ostateczny a wydarzenia

Nastąpią ważne zmiany w życiu. Właściwie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Początek bądź koniec. Małżeństwo bądź też rozwód. Praca lub bezrobocie. Spotkanie kogoś wartościowego albo wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat nieszczerego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze podzieli się z nami szczęśliwą nowiną – odnalazła już powołanie. Odczuwa, że znajduje się w odpowiednim miejscu. Wyznaje zasady, którym jest niezwykle wierna. Ciężko zmienić taką osobę. Sąd Ostateczny opowiada o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Sąd ostateczny a związek

Nieoczekiwane zmiany. Związek, który wygasał, może rozpalić się na nowo. Karta może reprezentować małżeństwo, narodziny dziecka. Jednak zmiany nie muszą być dobre. Mogą działać na odwrót. Sąd Ostateczny może więc zapowiadać rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Warto przeanalizować sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Sąd ostateczny w miłości

Trzeba poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niechaj wskaże nam właściwą drogę. Karta wielokrotnie reprezentuje zupełną świadomość. Z tego powodu łatwo będzie dostrzec zamiary poznanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, gdy poznamy jego prawdziwe oblicze. Uczciwe, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym wypadku maska odkryje okropną osobowość.

Sąd ostateczny finanse tarot

W sferze zawodowej przyjdą liczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, czyli skończyć pewien okres. Równie dobrze możemy zyskać nowe perspektywy. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na właściwym stanowisku. Dlatego przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę