Kapłanka znaczenie karty

Kapłanka  znaczenie karty

Kapłanka tarot znaczenie

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Należy skoncentrować się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny bądź przeczucia. Nie trzeba tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka symbolizuje mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, iż w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest mocno rozwinięta. Potrafi zrozumieć różnorakie symbole i właściwie je odczytać. Nadszedł czas, żeby skoncentrować się na znakach, jakie otrzymujemy. Mimo wszystko karta namawia do kolejnych poszukiwań i duchowego zanurzenia.

Kapłanka a związek

Niejednokrotnie ukazuje duchowość, która jest priorytetem w relacji. Niebagatelne znaczenie ma rodzina, wokół niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na trudności w sferze seksualnej, wycofanie się. Powinno się skorzystać z pomocy seksuologa. Optymistyczna informacja jest taka, iż partnerzy są dla siebie wartościowi, co pokazują troską o drugą osobę.

Kapłanka w miłości

Kapłanka pokazuje powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii kapłanki zdaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, wytrwałość oraz czułość. Czasami nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, przez co zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie ideału. Karta pokazuje szukanie w związku aspektu duchowego. Pokazuje wyrzeczenie, trwałość oraz zaangażowanie. Kapłanka przynosi pomyślne przesłanie dla osób samotnych – jest okazja na poznanie osoby, która będzie miała takie cechy!

Kapłanka a wydarzenia

Kapłanka czasem opowiada o tym, że kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość wyjazdu, egzaminów oraz oddanie się pasji. Jest to okres, w którym do głosu dochodzi intuicja i proponuje nam rzeczy, których rozum nie dostrzega.

Kapłanka jako karta dnia

Dzisiaj jest dobry dzień na głębokie przemyślenia. Trzeba zwrócić uwagę na sny i zrozumieć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i obserwujmy, co pragnie powiedzieć nam wewnętrzny głos, a zaskoczy nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. Podczas podejmowania niebagatelnych decyzji powinno się kierować się intuicją.

Kapłanka finanse tarot

Pozytywny okres w sferze zawodowej. Możemy spodziewać się propozycji awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli chcieliśmy osiągnąć powodzenie, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się powiedzie.

Kapłanka a kontakt

Kapłanka pokazuje kobietę, która będzie charakteryzowała się mądrością oraz dojrzałością (charakter lub wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie lub też nie zaczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę