Gwiazda znaczenie karty

Gwiazda znaczenie karty

Gwiazda tarot znaczenie

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Oznacza uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze optymistyczną przepowiednią. Niesie pokrzepienie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz uprasza, aby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, że najmroczniejsze zdarzenia wreszcie ustąpią drogę jasnym, pozytywnym chwilom. Może zwiastować koniec choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta mówi, żeby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych umiejętności, dlatego też jesteśmy w stanie odmienić swoje życie. Niejednokrotnie jest następstwem karty Wieża, która niosła za sobą spustoszenie. Ufnie spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ważmy się stawiać małych kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Gwiazda a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, może być zakochana lub otaczać dobrocią innych. Możliwe, że będzie uczęszczała na fizjoterapie lub rehabilitację, bo Gwiazda reprezentuje uzdrowienie. Charakteryzuje ją spokój ducha, zrównoważenie oraz atrakcyjność fizyczna. Dzięki nadzwyczajnej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Gwiazda a wydarzenia

Zdarzenia, które będą pojawiały się w najbliższym czasie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum albo spotkać artystę. Pojawią się oferty pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta pokazuje zawieranie znajomości lub początek czegoś nowego w życiu.

Gwiazda jako karta dnia

Nie martwmy się zbytnio, ponieważ Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobroć, która na nas spływa. Zaufajmy, iż wszystko pomyślnie się ułoży. Doceniajmy i uwierzmy w to, iż Siła Wyższa ma nieograniczoną moc! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha oraz umysłu. Skoncentrujmy się na szczęściu i idźmy w jego kierunku.

Gwiazda finanse tarot

Kreatywność w karcie oznacza zawody, w których można ją wykorzystać. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy osiągnąć dobre wyniki. Pomysłowość to też znalezienie pomysłu na niezły zarobek! Może przepowiadać również zadowolenie z pracy twórczej oraz pokazywać, iż to prawidłowa dla nas ścieżka kariery!

Gwiazda a związek

Gwiazda oznacza doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W relacji zagości zrozumienie, harmonia, brak konfliktów, bliskość. Wielokrotnie zapowiada łatwość zajścia w ciąże! Jeśli związek jest toksyczny, to możemy spodziewać się zakończenia związku. Uzdrowienie można zyskać jedynie poprzez „wyrzucenie trucizny”.

Gwiazda w miłości

Pewność siebie, pozytywny nastrój, szczerość to cechy, które ułatwiają wejście w nową relację. Są to pożądane cechy przez społeczeństwo i takie osoby mają łatwiej poznać kogoś nowego. Karta pokazuje romantyczne momenty. Gwiazda jako dobrotliwy symbol pełen pozwala na to, aby w niedługim okresie odnaleźć miłość.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę