Śmierć znaczenie karty

Śmierć znaczenie karty

Śmierć tarot znaczenie

Śmierć oznaczona jest cyfrą trzynaście. Wielokrotnie symbolizuje uzyskanie świadomości będącej wynikiem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się na nowo i osiągamy nowe widzenie świata. Jest to okres pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera wyłącznie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Dlatego traktujmy pomyślne okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta pokazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się pewien okres w życiu.

Śmierć finanse tarot

Śmierć symbolizuje zakończenie pewnego etapu, czyli można oczekiwać wypowiedzenia z pracy albo przejścia na emeryturę. Jeżeli prowadzimy własną działalność, to zapowiada, iż czas jej świetności dobiega końca i prawdopodobnie będzie trzeba zamknąć interes lub dochody zaczną być niewystarczające. Czasem wręcz karta zapowiada niemałe straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się olbrzymią odpornością psychiczną. Karta często wskazuje na osobę starszą. Wiele ciężkich chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może mieć umiejętności jasnowidzenia.

Śmierć jako karta dnia

Karta prosi, aby przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, iż konieczne jest porzucenie, żeby nowe mogło się rozpocząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wręcz przeciwnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć a związek

Śmierć seksu oraz uczuć. Wielokrotnie pokazuje, iż partner blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasami zgoła cofa nas. Możemy czuć, że dusimy się w tym związku. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak prawdopodobnie się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, w których Śmierć symbolizuje pracę nad relacją!

Śmierć a wydarzenia

Śmierć niejednokrotnie wskazuje na uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, a więc będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to okres, kiedy przemyślimy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą spodziewać się zerwania więzi.

Śmierć w miłości

Śmierć niejednokrotnie sugeruje, by zakończyć pewien etap w życiu. Stara miłość już nie powróci, czyli nie trzeba na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta nierzadko sygnalizuje wycofanie się. Dlatego możemy spodziewać się przerwy w kontakcie bądź zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Należy wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę