Rydwan znaczenie karty

Rydwan znaczenie karty

Rydwan tarot znaczenie

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem siedem. Pokazuje jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby osiągnąć określony cel. Wola walki, wysiłek oraz wiedza jak działać oraz jaką ścieżką iść jest kluczem do sukcesu. Jest skory do zrobienia kroku naprzód, żeby rozpocząć życiową podróż. Karta prosi, by uwierzyć w siebie i zauważyć, że jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje. Niestety nie potrafimy prześwietlić samych siebie, aby dokonać analizy i czarno na białym dojrzeć mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny uosabia rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym znaczeniu oznacza niepomyślność, zastój, brak wiary w siebie, bycie nieświadomym własnych zalet.

Rydwan w miłości

Rydwan czasami ukazuje, by pozwolić przeszłości odejść. Możemy nastawić się na podryw, bo karta ta symbolizuje podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to okres, by otworzyć się na nową relację.

Rydwan finanse tarot

W sferze zawodowej Rydwan sugeruje zmierzanie w jednym kierunku. Nie należy się rozpraszać oraz konsekwentnie dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam zadowolenie. Wystarczająca kwota na koncie powinna wskazywać na samodzielne zarządzanie finansami.

Rydwan jako karta dnia

Wóz triumfalny mówi, żeby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Zalecane są też gruntownie przeanalizowane decyzje. Dla podróżników stanowi apel, żeby zachowywać się rozważnie oraz obserwować otoczenie, aby ochronić się przed niebezpieczeństwami. To czas, gdy odważnie powinniśmy zacząć nowy okres w życiu.

Rydwan a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała niepohamowaną wolę oraz chęć, żeby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją inne sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, żeby osiągnąć sukces. Jej działanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej wyczerpania.

Rydwan a wydarzenia

Karta ukazuje dynamikę. Niełatwo będzie ustać w miejscu i co chwila będą nadciągać zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w zdumienie. Często Rydwan oznacza podróże i to na nich powinniśmy się skupić. Nastawmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny wynik.

Rydwan a związek

Karta niejednokrotnie mówi o najwspanialszym etapie relacji, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może pojawić się rywal, z którym będzie trzeba konkurować o partnera. Karta czasem niesie odwrotne znaczenie. W istocie może zwiastować zakończenie związku.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę