Opinie

Opinie o moim tarocie

Poniżej przedstawiam opinie o moich wróżbach wystawione przez moich internetowych klientów. Jest to jedynie kilka przykładowych opinii. Gdy rozkładam karty zawsze kieruję się prawdą i przekazem z nich płynącym i zawsze przekazuję je osobie chcącej poznać prawdę, ponieważ w życiu spotykają nas zarówno pozytywne jak i negatywne wydarzenia, a poznając je jesteśmy w stanie wpłynąć na swoje przyszłe losy. 


Pani Małgorzata ze Szczytna: „Dziękuje Pani serdecznie za wróżbę. Nie wiem jak Pani to robi, ale większość rzeczy się zgadza i rzeczywiście tak jak Pani pisała rozjaśniło mi się w głowie. Będę Panią polecała swoim koleżankom.”


Pani Ewa: „Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam”

Pani Gosia: „Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie 'przelamal’.. A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta.”

Pani Beata: „Droga Pani Otylio. Po raz pierwszy w zyciu zdecydowalam się na „pojscie” do wrozki. Padlo na Pania, ponieważ slyszalam pozytywnie opinie o Pani uslugach. Jestem pod duzym wrazeniem Pani umiejetnosci, empatii i daru jakim Pani dysponuje. Z pewnoscia będę do Pani wracac przy podejmowaniu istotnych decyzji. Również życzę dużo szczęścia.”

Pani Agnieszka z Gliwic: „Dziekuje pani Otylio. Mam nadzieje ze karty mają rację w tej pierwszej kwestii. Co do tego drugiego pożyjemy zobaczymy 🙂 Pozdrawiam”

Pani Aleksandra z Olsztyna: „Pani Otylio wrozba okazala się prawdziwa !!! Mam na mysli to, ze to co karty powiedzialy o moim chlopaku zaczyna się powoli sprawdzac. Teraz na spokojnie i na biezaco będę obserwowala rozwoj sytuacji. Dziekuje”

Pan Andrzej: „Same konkrety a nie jakieś bzdury wyczytane w horoskopie z gazety. Jestem konkretną osobą i tego samego oczekuję od innych. Nie lubię lania wody i niepotrzebnych słow – w tych aspektach się na Pani nie zawiodłem Pani Otylio. Dzięki „

Pani Jolanta: „Dziękuję za bardzo wyczerpującą i szczegółową wróżbę. Pozdrawiam ciepło”

Pani Agnieszka: „Dziękuję bardzo za pomoc, na pewno będę Panią polecać”

Pani Iwona: „Rewelacja. Nie miałam bladego pojęcie że wróżby z tarota mogą powiedzieć tyle prawdziwego odnośnie mojego charakteru”

Pani Agnieszka: „Nie wierze we wrozby ale cos w tym jednak jest, p Paweł ma problemy rodzinne z powodu naszego romansu, ale ja wierze ze nasze drogi sie zejda i bedziemy razem… Dziekuje Pani Bardzo”

Pan Krzysztof z Kielc: „Przedstawila Pani smutna wizje naszego zwiazku, ale rzeczywiscie w glebi duszy taka wizje wlasnie posiadam. Teraz postaram się to jakos przetrwac, sprobowac ponaprawiac pewne rzeczy, za jakis czas ponownie odezwe się do Pani po wrozbe.”

Pani Mirosława z Brzegu Dolnego: „Dziękuję bardzo za wróżbę, przyszła szybciej niż się spodziewałam. Teraz tylko poczekam i przekonam się na ile jest prawdziwa :)”

Jeżeli chcecie Państwo przeczytać więcej opinii to zapraszam na tę podstronę mojego oficjalnego bloga: https://blog.otylia.pl/opinie/

W jaki sposób ZAMÓWIĆ WRÓŻBĘ ?

Jeżeli są Państwo gotowi dowiedzieć się istotnych informacji na temat przyszłości to zapraszam na moje wróżby. Wróżba przez e-mail pozwala przy zachowaniu dyskrecji zmierzyć się z trudami jutra już dzisiaj. Jak zamówić wróżbę ? Wszystkie informacji na temat ceny, terminu realizacji itp znajdą Państwo w dziale: zamów wróżbę

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę