Rozkłady kart tarota

Przykłady wróżb z kart tarota

Rozkłady kart tarota

Co zawiera każda wróżba

Każda moja wróżba oprócz tego co na zadane mi pytania odpowie Tarot, zawiera analizę numerologiczną charakteru osoby dla której wróżę. Numerologia pozwala mi określić jakie zachowania, predyspozycje posiada osoba dla której wróżę, oraz jaką jest „cyfrą” w numerologii.

Prognoza numerologiczna to tylko wstęp do każdej wróżby. Następnym krokiem jest rozłożenie kart Tarota i interpretacja jego symboliki. Dzięki kartom Tarota otrzymuję odpowiedzi na zadane mi pytania. Czym bardziej konkretne pytania, tym bardziej szczegółowo Tarot udziela odpowiedzi. Kierunek w jakim pójdzie wróżba wyznaczany jest przez problemy, które chcą Państwo rozwiązać, w których szukają Państwo porady. Tarot doradza, którą drogę wybrać, z doświadczenia swojego jak i swoich stałych, ale i też jednorazowych klientów wiem, że bardzo często droga ta okazuje się być właściwa i pozwala uniknąć wielu kłopotów w naszym życiu.

Jeśli chcesz zobaczyć moje przykładowe rozkłady ze „szkółki tarota” to kliknij tutaj: https://blog.otylia.pl/rozklady-kart-tarota/

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę