Król buław znaczenie karty

Król buław znaczenie karty

Król buław tarot znaczenie

Król buław nazywany jest także królem pałek bądź też królem kijów. Jako rządzący człowiek pragnie odmienić do tej pory panujące zasady i standardy na rzecz wdrożenia własnych opinii. Posiada silną chęć sprawowania kontroli nad resztą ludzi oraz otoczeniem, w którym się znajduje. Król kijów rozumie, w jaki sposób objaśnić własne zdanie z tego powodu z łatwością przychodzi mu nakłonienie ludzi do zmiany zachowania albo systemu wartości. Oczywiście na takie, które król buław uznaje za prawidłowe. Król buław chce być zauważalny. Jest pewny siebie i ma energię niezbędną do przeprowadzania zmian. Z tego powodu tak prosto przychodzi mu wywieranie wpływu na innych.

Król buław w miłości


Król kijów wskazuje, iż mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Nadarzą się okazje do nawiązania nowych znajomości. Karta ukazuje też, że warto podjąć ryzyko. Jesteśmy obecnie za bardzo skupieni na życiu zawodowym. Co może skończyć się zupełnym wyłączeniem nas ze sfery miłosnej.

Król buław jako karta dnia

Król buław sugeruje, że polepszenie położenia nie przyjdzie sama. Trzeba przejąć inicjatywę. Pasywność jeszcze nigdy nie doprowadziła do triumfu. Dzisiaj powinno się wykonać cel. Jednak nie można tego dokonywać idąc po trupach do celu. Król pałek może pokazywać, że staliśmy się dla kogoś kimś mobilizującym do działania.

Król buław a wydarzenia

Wydarzenia, które będą miały miejsce, przybliżą nas do zdobycia celu. Trzeba spożytkować szanse i nie zostawać bezczynnym. Jest to okres poznawania prawdy. Jeśli egzystowaliśmy w świecie fantazji, to król kijów sprowadza nas na ziemie. Dostrzeżemy czarno na białym, jakie życie jest w rzeczywistości, tu nie ma miejsca na przejawy wyobraźni.

Król buław finanse tarot

W przypadku pojawienia się pomysłu na rozpoczęcie swojej firmy trzeba kierować się postępowaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako wartą naśladowania. Nie postępować w sposób impulsywny, bez głębszego zastanowienia i dogłębnego przemyślenia za i przeciw. Jest również prawdopodobieństwo odnalezienie schowanych zdolności, które zamienią się na dochodowe zarobki.

Król buław a kontakt

Na naszej ścieżce pojawi się mężczyzna cechujący się wzbudzaniem poważania wśród innych. Charakteryzuje się nadpobudliwością oraz byciem wsparciem dla innych. To cudowna cecha charakteru. Przypuszczalnie będzie pracować na ważnych stanowiskach takich jak dyrektor bądź też kierownik.

Król buław a związek

Wreszcie zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy definitywnie zaangażują się w sprawy dotyczące relacji. Ujawnią się dobre emocje takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotów pracować nad relacją, jeśli okaże to się konieczne.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę