7 mieczy znaczenie karty

7 mieczy znaczenie karty

7 mieczy tarot znaczenie

7 mieczy ukazuje na niecodzienne rozwiązywanie spraw. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednakże to, co robi, nie można przyjąć za honorowe. Wybiera najłatwiejszą ścieżkę do celu, która po chwili okazuje się niewłaściwą decyzją. Spotyka ogrom przeciwności, więc droga okazuje się wcale nie tą najłatwiejszą. 7 mieczy wielokrotnie przedstawia wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek zrobił coś złego, np. wykorzystał pewną osobę, przez co próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współdziałania, a wręcz odwrotnie – analizuje gdzie ciągle może osiągać korzyści i wprowadzić podłe praktyki. Recz jasna w tym wszystkim ma własny cel.

7 mieczy jako karta dnia

7 mieczy uprasza, żebyśmy wykazali się odkrywczością oraz nowatorstwem. Oryginalne rozwiązania potrafią być tymi najlepszymi. Trzeba też zachowywać się tak, aby nie rzucać się w oczy. Karta uczula także na egoistyczne motywy – nie zapominajmy o szacunku, szczerości oraz poszanowaniu praw innych. Jeśli będziemy postępować niechlubnie, los zwróci się przeciw nam.

7 mieczy a kontakt

Musimy zachować wyjątkową czujność. Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie miała dobrych zamiarów. Może nas wykorzystać bądź oszukać. Możliwe, że będziemy jej do czegoś potrzebni i jedynie dlatego podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową zaradność wykorzystuje do niegodziwych, samolubnych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

7 mieczy a związek

Wysoce prawdopodobne, iż relacja jest rezultatem pozytywnego rezultatu, jeśli chodzi o rozważania dotyczące osiągania zysków. Karta może symbolizować też, iż partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Pojawiają się wahania, a związek zdominowała pasywność.

7 mieczy finanse tarot

Brak stabilnego zatrudnienia lub wręcz zmiana pracodawcy. Trzeba zachować czujność w strefie tak materialnej, jak i zawodowej, ponieważ 7 mieczy nierzadko wskazuje na podstępne metody działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy wynagrodzenia lub też zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

7 mieczy a wydarzenia

Karta może pokazywać na zdarzenia, z których można zrobić własny zysk. Niejednokrotnie też mogą być chowane realne zamiary. Czynności zaś Przeprowadzane wyłącznie pod publikę. Co więcej, zdarzenia te mogą, choć nie muszą przyjąć osobliwą, niespotykaną formę.

7 mieczy w miłości

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy zetknąć się z pasmem postępowań godnych nagany. Dopuszczenie się niewierności, rozliczne kłamstwa albo co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat ogromnych zysków jest chlebem powszednim dla tej osoby. Lepiej się trzymać z daleka.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę